Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

İsmail Kartal: "Sayın Mehmet Yiğiner'in açıklamalarını hayretle karşıladım"

Çarşamba 6 Şubat 2019 21:53
Son Güncelleme: Çarşamba 6 Şubat 2019 22:09

Teknik Direktör İsmail Kartal, A Spor'da yayınlanan programda MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner hakkında açıklamalarda bulundu. Kartal, "Sayın Mehmet Yiğener'in açıklamalarını hayretle karşıladım." dedi.

Kartal'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Şimdi ben bunları bu şekilde burada konuşmak istemiyorum"

Şimdi ben bunları bu şekilde burada konuşmak istemiyorum. Biz, Ankaragücü'nde futbolcu kardeşlerimle, yönetimimizle ve en önemlisi muhteşem taraftarımızla şampiyonluk yaşadık. Biz geçen sezon üniversitelerde anlatılacak bir şampiyonluk yaşadık. Biz geçen sezon ayakta durduk. Muhteşem taraftarımızı mutlu etmek için çok çalıştık. Konuşmak istemiyorum. 

"Mehmet Yiğiner'in açıklamalarını hayretle karşıladım"
"Mehmet Yiğiner'in açıklamalarını hayretle karşıladım"

Şampiyonlukta emeği geçenlerin yüreğine sağlık. Beni bu ülkede bilen biliyor. Kimsenin arkasından konuşmam. Sayın Mehmet Yiğiner'in açıklamalarını hayretle karşıladım. Suskunluğum geçicidir. Ankaragücü refaha erdiğinde her türlü iftiraya cevabımı vereceğim. İnşallah Ankaragücü bu sezon ligde kalır. Şartlar ne olursa olsun. İsmail Kartal ve yönetimler gelip geçicidir. Taraftarlar kalıcıdır. Ankaragücü'nün gerçek sahibi taraftardır.

"Şimdilik Ankaragücü'ne dönmem söz konusu değil"
"Şimdilik Ankaragücü'ne dönmem söz konusu değil"

Takımlarına sahip çıksınlar. Yurt içi ve yurt dışından bir çok teklif aldım. Uzakdoğu'dan teklif geldi. Bu 1.5 sezonda çok yıprandığımı ailemle vakit geçireceğimi söyledim. Avrupa nasip kısmet. Çok samimi bir arkadaşım bana 'Yurt dışı olur mu?' dedi. Ben de 'Olabilir' dedim. Şimdilik Ankaragücü'ne dönmem söz konusu değil. Ankaragücü'nün başında bir hoca var. İlerde nasip kısmet. Futbol dünyası küçük bir dünya...

"Ankaragücü inşallah düşmez"

Gecemi gündüzümü Ankaragücü'ne harcadım. Bunu anlamayanlara zamanı gelince anlatacağım. Ankaragücü'nde çektiğim çile, uykusuzu geceler büyük Ankaragücü taraftarına helali hoş olsun. Ankaragücü inşallah düşmez. Ben isterdim yeni stadyumda çalışmak ve başarılı olmak ama olmadı. Nasip kısmet.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.