Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

İsmail Kartal: "Vedat Muriqi'yi satmayı düşünmüyoruz"

Perşembe 30 Mayıs 2019 18:26
Son Güncelleme: Perşembe 30 Mayıs 2019 15:41

Çaykur Rizespor'da İsmail Kartal dönemi! Tecrübeli teknik direktörden ilk açıklama geldi. Çaykur Rizespor'un yeni teknik direktörü İsmail Kartal, A Spor'a açıklamalarda bulundu.

Kartal'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Elimizden geleni yapacağız"

Çaykur Rizespor camiası, başkanı ve taraftarları beni çok istediklerini belirtmişti. Daha önce birkaç takımla görüşmem oldu. Ancak bende baba tarafı Rizeli olarak Rizespor'da çalışmaktan onur duyacağımı kendilerine ilettim. İnşallah el birliğiyle beraber taraftarımızla, camiamızla, yönetimimizle, teknik heyetimizle Rizespor'u çok daha başarılarla hak ettiği yerlere getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.

Vedat Muriqi kalıyor mu?

Evet Vedat Muriqi gibi bir oyuncuyu bulmak çok zor. Vedat Muriqi'yi verirsek onun yerini nasıl dolduracağız. Zaten Rizespor'un ikinci yarısındaki çıkışında etkili olan 5-6 oyuncu kiralık gelmişti ayrıldılar. Bir de böyle durumumuz var. Şu an Vedat Muriqi'yi vermeyi düşünmüyoruz. Ama ileride ne olur ne biter onu da başkanımızla oturup görüşürüz. Ama verme taraftarı değilim Vedat Muriqi'yi. Yeniden yapılandırmaya gireceğiz. Yakın zaman içerisinde imza törenimiz olacaktır Rize'de.

AJANSSPOR

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.