Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

İsmail Kartal’dan Galatasaray’a tarihi gönderme: "Herkes son 10 maçta bizi de Galatasaray’ı incelesin"

MKE Ankaragücü teknik direktörü İsmail Kartal, TGRT Haber'de yayınlanan Maç Yeni Başlıyor programında açıklamalarda bulundu.

Çarşamba 14 Kasım 2018 00:37
Son Güncelleme: Çarşamba 14 Kasım 2018 03:37

MKE Ankaragücü teknik direktörü İsmail Kartal, TGRT Haber'de yayınlanan Maç Yeni Başlıyor programında açıklamalarda bulundu.

Kartal'ın açıklamaları şu şekilde:

Fenerbahçe’deyken otobüsümüz kurşunlanmasaydı kesinlikle şampiyon olurduk. 20 santim önünde şöför 3 yerinden vuruldu. Otobüs çığlıklarla sarsıldı. 5-1 galip gelmişiz, lideriz ama her şey tersine döndü.

Yabancılar ülkesine gitmek istedi. Takımın enerjisi azaldı. Heyecanımız coşkunuz eskisi gibi olmadı. Otobüs uçuruma doğru sürüklendi o gece. Frene son anda basıldı.

Herkes kurşunlamayı konuşuyor ama o sene aleyhimize çok hakem hatası da oldu. Unutamayacağım bazı maçlar vardır. Herkes son 10 maçta bizi de Galatasaray’ı incelesin. Neler olmuş çok net görürler. Ama adalet bir gün tecelli edecek.

Maalesef bu lige bazı antrenörler var ki, yan taraftaki kulübeyi provake eden ve bu gerginlikten fayda sağlamaya çalışan tipler. Bunlar doğru değil. Daha büyük olaylara sebep verebilir. Teknik direktörler ve antrenörler örnek olmalı.

Doğru birdir. Ben doğru bir adamım. Hayatımda kimsenin ekmeği ile oynamadım. Doğru bir ki, Fenerbahçe taraftarı ben alkışladı. Ama önce kendi Ankaragücü taraftarıma teşekkür ediyorum.

Ligde yabancı futbolcu sayısı düşmeli. Verilen bonservis ücretleri de azalmalı. Ekonomik durum ortada. Ankaragücü olarak geçen sene çok çalıştık ve lige çıktık. Bu sene de sıkıntılara rağmen iyi yerdeyiz.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.