Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

"İstanbul'dan benimle ilgilenen takımlar var"

Salı 21 Temmuz 2020 14:50
Son Güncelleme: Salı 21 Temmuz 2020 14:53

Bu sezon Belçika Ligi ekiplerinden Antwerp forması giyen Sinan Bolat, Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı. Antwerp'ten ayrıldı mı? Galatasaray'a transfer olabilir mi? Galatasaray taraftarına ne mesaj gönderdi?

"Antwerp'ten ayrıldım"

Liglerin sone ermesine rağmen antrenmanlarına devam ettiğini belirten Sinan Bolat, "İdmanlarıma devam ediyorum. Özel çalışmalar yapıyorum. Ligler yeniden Ağustos ortasında başlayacak ancak ben Antwerp'le yeni sözleşme konusunda anlaşamadım. Sözleşmemi uzatmama kararı aldım ve boşa çıktım. Başka bir yerde futbol hayatıma devam edeceğim" şeklinde konuştu.

"İstanbul'dan benimle ilgilenen takımlar var"

İstanbul'dan bazı takımların kendisiyle ilgilendiğini belirten Sinan, "Şu anda takım ismi vermek doğru olmaz ancak Türkiye ve İspanya'dan takımlarla görüşüyorum. Ne olacağını göreceğiz. İstanbul'dan benimle ilgilenen takımlar var. Takım ismi veremem ancak İstanbul'dan benimle ilgilenen takımların olduğunu söyleyebilirim. Görüşmelerimiz devam ediyor" ifadelerini kullandı.

"Galatasaray taraftarından mesajlar alıyorum"
 "Galatasaray taraftarından mesajlar alıyorum"

Son olarak sosyal medya üzerinden birçok mesaj aldığının altını çizen Sinan, "Galatasaray taraftarları bana mesajlar yolluyor. Hayırlısı neyse o olsun. Birçok takımın taraftarlarından mesaj alıyorum. Galatasaray taraftarları beni takımlarında görmek istiyor. Instagram'dan bana böyle mesajlar geliyor. Muslera'yla mesajlaştım. Muslera'nın çok profesyonel bir sporcu olduğunu biliyorum ve en kısa sürede sahalara döneceğini düşünüyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

 

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.