Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

İşte Ali Koç'un seçim manifestosu!

Çarşamba 23 Mayıs 2018 09:47
Son Güncelleme: Çarşamba 23 Mayıs 2018 10:32

Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç'un seçilmesi durumunda kulüpte yapacağı hamleler netleşmeye başladı.

Fenerbahçe camiasında herkes 4 Haziran günü Ali Koç’un neler yapacağını konuşuyor… iddiaların biri bitiyor diğeri başlıyor. Her seferinde camianın enerjisini ayağa kaldırmaktan bahseden Koç en büyük değişikliği ise kulübün enerjisini pozitife çevirmek olarak kullanacağını dostlarıyla paylaştı. 

* Bizim dönemimizde kolay insan harcanmayacak… Alex’ler bir sözle, Emre’ler sabah uyandıklarında kovulduklarını öğrenmeyecekler.

* Bizimle çalışacak insanlara en doğru çalışma ortamını sunacağız. Beğenmediğimiz şeyleri yüzlerine söyleyeceğiz. Kimseyi tetikçi gibi kullanmayacağız.

* Değerlerimizi kullanacağız. Daha da fazla değerlenmelerini sağlayacağız.

* Kulübün sahibi taraftardır. Ne biz, ne profesyonellerimiz, ne hocamız, ne de oyuncularımız onlarla kavga etmeyecek.

* Rakipler de kavga etmeyeceğiz. İnsanlar bizden nefret etmeyecek. Gittiğimiz yerlerde küfür yemeyeceğiz. Hatalarımızdan ders çıkaracağız. Kendi yaptığımız hataları başkalarına ihale etmeyeceğiz. Yanlış yaptığımızda şapkamızı önümüze koyup, bir daha aynı hatayı nasıl yapmayız onun üzerinde çalışacağız.

* Bizim dönemimizde yıldızları rakiplerimiz değil biz takacağız.

* Harcadığımız paranın karşılığını alacağız. Fenerbahçe’ye sadece para kazanmaya gelen futbolcu kulüpten içeri giremeyecek. Emekliğini İstanbul’da geçirmek isteyene Fenerbahçe’nin kapısı kapalı olacak.

* Enerjimiz her zaman pozitif olacak. (Fotospor)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.