Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Jack Wilshere: “Mesut Özil'e fırsat verilmedi”

Dış Haberler… İngiltere Championship ekiplerinden Bournemouth’da forma giyen İngiliz futbolcu Jack Wilshere, eski takım arkadaşı Mesut Özil hakkında açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde…

Cumartesi 23 Ocak 2021 18:43
Güncelleme: Cumartesi 23 Ocak 2021 18:55

AJANSSPOR - DIŞ HABER

İngiltere Championship ekiplerinden Bournemouth’da forma giyen İngiliz futbolcu Jack Wilshere, eski takım arkadaşı Mesut Özil hakkında övgü dolu açıklamalarda bulundu.

Wilshere, eski takım arkadaşının Fenerbahçe'ye transfer olmasının ardından 'mutluluğu bulduğu' için onun adına mutlu olduğunu belirtti.

İngiliz orta saha, Özil'e kulüpteki son yılında 'adil bir fırsat' verilmediğini söyledi.

“Eminim onun için oynamamak benim için olduğu kadar zordu”
“Eminim onun için oynamamak benim için olduğu kadar zordu”

Wilshere Özil için, “Mesut'la arkadaştım, sahada ve saha dışında gerçekten iyi bir ilişkimiz vardı. Eminim onun için oynamamak benim için olduğu kadar zordu. Takımda bir yer bulabilmek, mücadele etmek için size bu fırsatın verilmediği bir pozisyonda olmak hoş değil. İnsanlar kötü maçlar oynayabilir ancak fırsat verilmemesi, kaldırılması zor olan bir şeydir. Bu yüzden mutluluğu bulduğu için mutluyum ve umarım Türkiye'de başarılı olmaya devam eder” ifadelerini kullandı.

“Oynadığım en iyi oyunculardan biriydi”
“Oynadığım en iyi oyunculardan biriydi”

İngiliz yıldız ayrıca, “Onunla ilgili tek hatırladığım, onunla oynamanın ne kadar büyük bir zevk olduğuydu. En iyi, en iyi oyuncu. Oynadığım en iyi oyunculardan biriydi” diyerek, Mesut Özil’e duyduğu hayranlığı belirtti.

“Arsenal taraftarı onu iyi hatırlayacak”
“Arsenal taraftarı onu iyi hatırlayacak”

Jack Wilshere “Eminim pek çok Arsenal taraftarı onu gerçekten iyi bir takımımız olduğu dönemdeki gibi hatırlayacak. Birkaç FA Cup kazandık ve onunla oynamak bir zevkti” diyerek sözlerini noktaladı.

Fenerbahçe ile adı geçmişti
Fenerbahçe ile adı geçmişti

Öte yandan, bir dönem basında Jack Wilshere’in adı Fenerbahçe ile sıkça anılmış, fakat transfer gerçekleşmemişti.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.