Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Joachim Löw'den eleştirilere yanıt!

Joachim Löw, son zamanlarda sıkça eleştiriliyor. Almanya Milli Takımı'nın teknik patronu, sert eleştirilere sakinlikle yanıt verdi. Löw, "Herkesin aynı fikirde olması sıkıcı olur" diyor. İşte detaylar...

Salı 13 Ekim 2020 11:11
Güncelleme: Salı 13 Ekim 2020 11:20

DIŞ HABER-AJANSSPOR

Almanya Milli Takımı'nı çalıştıran Joachim Löw, özellikle son dönemlerde sıkça eleştiriliyor. 2014 yılında Dünya Kupası şampiyonluğu yaşayan takımdan izlerin silindiğini ifade eden Almanlar, Joachim Löw'ün taktikler ve oyuncu seçimlerini beğenmiyor. Joachim Löw, kendisi hakkındaki eleştirilere yanıt verdi.

Löw, eleştirilere yanıt verdi

Joachim Löw, taktiksel açıdan Lothar Matthaus ve Bastian Schweinsteiger tarafından da eleştirilmişti. Hatırlanacağı gibi Löw, Türkiye maçında Rüdiger, Koch ve Emre Can'dan oluşan bir 3'lü savunmayı kullanmıştı. Löw, birkaç sisteme oynamaya alışmaları gerektiğini düşünüyor. Eleştirilerin ise olması gerektiği fikrinde.

Sakin bir ses tonuyla: "Düşündüğüm gibi konuşuyorum"

Eleştirileri anlayabildiğini ifade eden Löw, "Düşündüğüm gibi konuşuyorum" dedi. Löw'ün bu akşam Uluslar Ligi'nde oynanacak olan İsviçre maçı öncesi basın toplantısındaki sakin duruşu da dikkati çekti.

Schweinsteiger'e yanıt verdi

Eski Alman futbolcu, yeni yorumcu Bastian Schweinsteiger'in kendisiyle ilgili yorumları hakkında ise Löw, "Basti'nin analizini takip ettim. Futbolda elbette farklı görüşler var. Aramız bozulmayacak elbette. Herkes kendi fikrini ifade etmeli. Bu bir saygısızlık değil. Zaten herkes aynı fikirde olsa bu sıkıcı olurdu" ifadelerini kullandı.

SCHWEINSTEIGER, LÖW İÇİN NELER SÖYLEMİŞTİ? O HABER İÇİN TIKLAYIN...

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.