Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Kuzey Yıldızı canlı izle, Kuzey Yıldızı 14. son bölüm

Kuzey Yıldızı 14. son bölümü ekranlara gelecek. Show Tv'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ı canlı izlemek için sayfamızdaki Kuzey Yıldızı canlı izle linkine tıklamanız yeterli olacaktır. İşte Kuzey Yıldızı 14. son bölüm ve Kuzey Yıldızı canlı izle...

Cumartesi 14 Aralık 2019 13:21
Güncelleme: Cumartesi 14 Aralık 2019 13:21

Show Tv'nin sezona en hızlı giriş yapan dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümü ile ekrana gelecek. Yıldız'ın tepkisi, işleri daha da zora sokmuş, Kuzey'in boşanması daha zor hale gelmişti. Peki Kuzey Yıldızı 14. son bölümde neler yaşanacak? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ı canlı izlemek için sayfamızdaki Kuzey Yıldızı canlı izle linkine tıklamanız yeterli olacaktır. İşte Kuzey Yıldızı 14. son bölüm ve Kuzey Yıldızı canlı izle..

Kuzey Yıldızı canlı izle

Kuze yıldızı 14. son bölümde neler olacak?
Yıldız’ın son isteği, bardağı taşıran son damla olmuştur. Kuzey, artık Yıldız’ın sevgisine inanmamaktadır. Yıldız, Kuzey’i güven testine tabi tutayım derken bu sınavdan geçemeyen kendisi olmuştur. Kuzey’in Yıldız’a olan güveni ve inancı yerle bir olmuştur. Yıldız, ileri gittiğini geç de olsa fark eder ve Kuzey’in güvenini tekrar kazanmaya çalışır. Bunun için, Kuzey’in ayak izlerini takip etmeye başlar. Kuzey’in bıraktığı izler; Yıldız’ı, zamanında kendi yaşadığı hayal kırıklıklarına ve aşk acısına götürmektedir. Yıldız’ın geçtiği yollardan, bu kez Kuzey geçmektedir. Yıldız, ufak bir rol değişikliğiyle bu duruma dahil olur. Eskinin tavşanı Yıldız tazı olmuş, Kuzey’i kovalamaktadır.Kuzey, bu durumdan fazlasıyla sıkılır. Tek başına kalıp kafa dinlemek ister. Bunun için gideceği yer, bellidir. Fakat orda da rahat edemez. Ezeli komşusu, karşısında durmaktadır ama tek bir farkla. Yıldız’ın da kalbi artık çok kırıktır. Ve Kuzey, Yıldız’ın kırıldığında nasıl kırdığını bildiği için kendisini bekleyen zor günlerin farkındadır. Yıldız, Kuzey’i, yaptıklarına pişman etmeye yemin etmiştir. Ve ilk hamlesini yapmıştır bile. Kuzey’i tahmininden de zor günler beklemektedir.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.