Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Levent Şahin'den Diagne paylaşımı

Galatasaray haberleri... TFF Süper Lig ekiplerinden Galatasaray, Emre Bol'un A Spor'da yaptığı Diagne açıklamasının ardından 'Irkçı söylemde bulunan şahıs hakkında' isimli bir açıklama yaptı. İşte detaylar...

Çarşamba 2 Aralık 2020 16:19
Güncelleme: Çarşamba 2 Aralık 2020 16:21

AJANSSPOR-HABER

Levent Şahin'den Diagne paylaşımı.

Galatasaray, ''Emre Bol isimli şahıs, A Spor'da yayınlanan "Sabah Sporu" adlı programda, profesyonel futbolcumuz Mbaye Diagne hakkında asla kabul edilemeyecek, ırkçılık ve hakaret niteliğinde sözler sarf etmiştir. Eleştiri kavramından uzak ve ahlaktan yoksun sözleri nedeniyle bu şahıs hakkında gerekli tüm hukuki işlemler ivedilikle başlatılacaktır Seviyesiz yorumlarıyla Türk spor basınını kirleten ve bir insanlık suçu olan ırkçı söylemleriyle ülkemizin uluslararası imajına da büyük zarar veren bu şahsa tüm spor camiasının da gerekli tepkiyi vermesini bekliyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur'' şeklinde bir açıklama yaptı.

Yaşanan gelişmelerin ardından Galatasaray'da Fatih Terim'in ekibinde yer alan yardımcı antrenör Levent Şahin sosyal medya hesabı Twitter'dan Mbaye Diagne ile olan resmini paylaştı ve golcü oyuncuya destek oldu.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.