Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Lider Alanyaspor'un kaptanı Haydar Yılmaz'dan flaş sözler: "Fenerbahçe maçında..."

Perşembe 5 Eylül 2019 17:22
Son Güncelleme: Perşembe 5 Eylül 2019 14:33

Süper Lig’de geride kalan 3 maçta 3 galibiyet alarak milli araya lider giren Alanyaspor’da keyifler yerinde. Akdeniz ekibinin takım kaptanı Haydar Yılmaz, 3 haftalık performansları ve ligdeki hedefleri hakkında dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in canlı yayın konuğu olan Haydar Yılmaz, “Lige iyi başladık. Ancak; bu performansı sezonun geneline yaymamız lazım” derken, Fenerbahçe maçı hakkında ise, ”Rakibimizden korkmuyoruz. Ama ayaklarımız Fenerbahçe maçında yere sağlam basacak” ifadelerini kullandı. Haydar Yılmaz’ın açıklamaları şu şekilde:

Haydar Yılmaz'ın sakatlığı ne durumda?

Ufak bir sakatlığım var. Milli maç arası bana iyi gelecek. Sakatlığımı daha kısa süre atlatacağım. Bireysel olarak antrenmanlara devam ediyorum. Elim sargıda. Topu tutamıyorum. 1 hafta sonra inşallah topu da tutmaya başlarım.

Haydar Yılmaz: "Performansımızı sezonun geneline yaymamız lazım"
Haydar Yılmaz: "Performansımızı sezonun geneline yaymamız lazım"

Sezona çok iyi başladık. Tabi ki bu performansı sezon geneline yaymamız lazım. Hocalarımız da bunun önlemini almıştır. Çok keyifliyiz. O kadar güçlü rakipler varken lider durumdayız. Amacımız üst noktalarda kalıcı olabilmek. Bunun zorluklarının farkındayız. Milli aradan sonra Fenerbahçe ile oynayacağız. Önemli olan bu performansı koruyabilmek. İnşallah başarılı oluruz. Arkadaşlarıma güveniyorum.

"Takımımıza yeni katılan arkadaşlarımız çok çabuk uyum sağladı"
"Takımımıza yeni katılan arkadaşlarımız çok çabuk uyum sağladı"

Başkanımızın çok gayreti var. Güzel transferler yapıldı. Takımın gücüne güç kattı yeni transferler. Onlar da çok çabuk uyum sağladı. Karakterli futbolcular geldi. Aynı zamanda yetenekli oyuncular. Arkadaşlık uyumu çok çabuk gerçekleşti. Bu birlik ve beraberlik, takımdaşlık duygusu sahaya da yansıyor.

"Fenerbahçe'den korkmuyoruz ama ayaklarımız yere sağlam basacak"

3 maç alıyorsun ve takım havaya giriyor. Ama Fenerbahçe maçında ayaklarımız yere basacak. Özgüvenimiz yerinde. Fenerbahçe’nin gücünü biliyoruz. Fakat; rakibimizden korkmuyoruz. Aynı performansı devam ettirmek istiyoruz.

Haydar Yılmaz: "Erol Bulut çok disiplinli bir teknik adam"
Haydar Yılmaz: "Erol Bulut çok disiplinli bir teknik adam"

Teknik adamlar ya istifa ediyor ya da yollar ayrılıyor. Erol Hocamız çok şey kattı. Bize büyük katkılar sağladı. Antrenman programları, taktiksel bakışı… Kısa sürede de meyvelerini toplamaya başladık. Birkaç gün izin yaptık. Elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Erol Hoca çok disiplinli. 2 senedir teknik direktörlük yapıyor olmasına rağmen, Türk futbolunu çözmüş, iyi analiz etmiş. Hocayı seviyorum. Yolunun da açık olduğunu düşünüyorum.

Muslera'nın Volkan Demirel için mesajını nasıl yorumluyor?
Muslera'nın Volkan Demirel için mesajını nasıl yorumluyor?

Fernando Muslera ile Volkan Demirel arasındaki iyi ilişkiyi herkes biliyor. Muslera bir jest yaptı. Volkan ağabey keşke birkaç sene daha oynayabilseydi. Karakter olarak ve kaleci olarak beğendiğim bir insan. Duygusal olduğu için Fenerbahçe’den kopmak istemiyor. Yeni kariyerinde başarılı olacağına inanıyorum. İyi dileklerim onunla birlikte. İnşallah başarılı olur.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.