Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Löw ile İsmail Kartal bir araya geldi!

Perşembe 15 Mart 2018 16:24
Son Güncelleme: Perşembe 15 Mart 2018 16:24

Beşiktaş -Bayern Münih maçı için İstanbul’a gelen Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw, Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal ile bir araya geldi.

Ankaragücü'nden görüşme ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde:
Ankaragücü'nden görüşme ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

"Geçmiş yıllarda ülkemizde görev alan Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw ile salı günü İstanbul’da bir araya gelen Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, Alman meslektaşı ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak, uzun uzun sohbet etme imkanı buldu.

Görüşmede, Teknik Direktörümüz İsmail Kartal ile uzun yıllara dayanan dostlukları olduğunu belirten ünlü teknik adam Joachim Löw, “İsmail Kartal, Türkiye’de çalıştığım dönemlerde yardımcılığımı yaptı. Kendisi son derece çalışkan, disiplinli ve başarılı bir teknik adamdır. İsmail hoca çalışmaktan keyif aldığım teknik adamların başında geliyor. Ankaragücü’nün durumunu arkadaşım İsmail Kartal’dan dolayı yakından takip ediyorum. İnşallah sezon sonunda Süper Lige geri dönecekler. Aslında İstanbulspor maçına gelip Ankaragücü’nü izlemek istemiştim ama yetişemedim. İlk fırsatta Ankaragücü’nün bir maçını canlı izlemeyi umuyor, ya da kulübü ziyaret etmeyi planlıyorum” dedi.

Alman Teknik Adam Joachim Löw ile sıkı bir dost olduklarını ifade eden Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, “Joachim Löw, kendisini ispat etmiş dünyanın en iyi teknik direktörlerinden birisidir. Beraber çalıştığımız dönemlerde ondan çok şey öğrendim, sıkı bir dostluk kurduk. Fırsat buldukça kendisi ile görüşerek deneyimlerinden faydalanıyoruz. İnşallah Joachim Löw’ü uygun olduğu bir zamanda Ankara’da misafir edeceğiz. İyi niyet dileklerinden ötürü kendisine teşekkür ediyorum” dedi."

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.