Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Maça alınamama sebebi bu fotoğraf mı?

Galatasaray’da basketbol şube sorumlusu olan Mahmut Recevik, Ömer Cansever ve Erol Özmandıracı haziran ayında görevden alınmıştı. Özmandıracı yönetimden çıkarıldı. Cansever ve Recevik’e ise basketbolu izlemek bile yasak. İşte detaylar...

Cuma 16 Ekim 2020 16:55
Güncelleme: Cuma 16 Ekim 2020 17:05

Burhan Can TERZİ-AJANSSPOR

Galatasaray’da haziran ayına kadar basketboldan sorumlu yöneticiler Ömer Cansever, Mahmut Recevik ve Erol Özmandıracı’ydı.

Haziran ayında resmi siteden yapılan resmi açıklamayla bu 3 yöneticinin basketbolla ilgili görevlerine son verildi. Erol Özmandıracı sonrasında direkt yönetimden de dışlandı ve yönetim listesinden çıkarıldı.

Mahmut Recevik ve Ömercanver ise basketbolla ilgili görevleri kalmasa da yönetimde kalmayı sürdürdürler. İki yönetici büyük şoku ise Anadolu Efes maçında yaşadı.

İlk olarak Milliyet’in duyurduğu haberi Ajansspor olarak da teyit ettik. Bu iki yönetici salona alınmadı ve kapıda kaldı. Salona giriş listesine ismi yazılmayan Recevik ile Cansever artık sorumlusu oldukları şubeyi izleyemiyorlar bile.

Başkan o fotoğrafa mı kızdı

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz artık yönetiminde olmayan Erol Özmandıracı’ya çok kızgındı.

Özmandıracı’nın Yusuf Günay’a yönelik eleştirilerinden sonra yönetimle bağları kopartılan Özmandıracı dışarıda kalmıştı.

21 Eylül tarihinde Mahmut Recevik bir fotoğraf paylaştı. Masada Erol Özmandıracı, Ömer Canserver ve bir başka yönetici Metin Karakaya ile oturan Mahmut Recevik, Okan Böke’ye de çağrıda bulunuyordu.

Mahmut Recevik ve Ömer Cansever’in, Özmandıracı’yla birlikte aynı masada yer alıp paylaşım yapmasının başkan Mustafa Cengiz ile Yusuf Günay’ı kızdırdığı konuşuluyor.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.