Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

MasterChef şef eleme adayları kimler oldu?

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye'de final geldi çattı. Son bölümüyle ekranlara gelen yarışmada haftanın ilk iki eleme adayı belirlenmiş durumda. Peki MasterChef şef eleme adayları kimler oldu? Masterchef kim elendi? MasterChef Türkiye final tarihi ne zaman?

Perşembe 26 Aralık 2019 19:34
Son Güncelleme: Perşembe 26 Aralık 2019 19:34

MasterChef şef eleme adayları kimler oldu? sorusu trendler arasına girdi. Herkes Ekin ve Alican'ın yanına kimin geleceğini merak ediyor. Peki Masterchef kim elendi? MasterChef Türkiye final tarihi ne zaman? Son bölümüyle ekranlara gelen yarışmada haftanın ilk iki eleme adayı belirlenmiş durumda. Peki son eleme adayı kim olacak? İşte MasterChef şef eleme adayları kimler oldu? Masterchef kim elendi? MasterChef Türkiye final tarihi ne zaman? sorularınızın cevabı


MASTERCHEF İLK İKİ ELEME ADAYI KİMLER OLDU, KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de bu hafta ilk iki eleme adayı Ekin ve Alican oldu. 3. eleme adayı belli olacak ve Cuma günü bir kişi daha elenecek.

MASTERCHEF TÜRKİYE ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLACAK? YARI FİNAL HEYECANI

MasterChef Türkiye'de yarın kritik bir akşam yaşanacak. Güzide ve Cemre yarı final için yarışacaklar. Toplamda üç oyun oynayacak olan Güzide ve Cemre arasından oyunlarda en fazla puanı toplayan kişi yarı finale yükselirken diğer kişi Ekin ve Alican ile eleme potasında yarışacak.

MASTERCHEF FİNALİ NE ZAMAN?

Acun Ilıcalı MasterChef'in final bölümü ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Ancak 5 kişi kalan yarışmacılardan son 2'ye kalan isimler finalde mücadele edecek. Yani MasterChef'te 3 hafta sonra büyük finalin yaşanması bekleniyor.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.