Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Masterchef Türkiye'de kim elendi? Dokunulmazlığı kazanan isim kim?

Masterchef'te 22 Kasım Pazar günü eleme gecesi TV8 ekranlarında geldi. Kırmızı takım ile Mavi takım eleme oyunu oynadılar. Peki 22 Kasım Masterchef'e kim veda etti? Tv8 ekranlarında yayınlanan eleme gecesinde izleyiciler kimin elendiğini merak etmeye başladılar. Elenen isim ve dokunulmazlığı kazanan isim merak ediliyor. Peki dokunulmazlığı kim kazandı ve 22 kasım pazar günü kim elendi? Masterchef'e veda eden isim belli oldu. İşte o isim...

Pazar 22 Kasım 2020 22:29
Güncelleme: Pazar 22 Kasım 2020 22:32

Masterchef Türkiye'de son 9 yarışmacı kalması ile birlikte elenen isim merak edilmeye başlandı. Son olarak Acun Ilıcalı tarafından diskalifiye edilen Uğur'dan sonra bir isim bu gece Masterchef'e veda ediyor. Eleme oyunu hırslı ve heyecanlı şekilde başladı. İki takımdan da oyuncular dokunulmazlık ödülünü kapmak için yarıştılar.

Dokunulmazlık oyununu kazanarak eleme potasından çıkmak isteyen yarışmacılar yemeklerini büyük hırsla yaptılar ve şeflerin önüne sundular.

Elenen isimi merak eden izleyiciler yarışma sonuçlanmadan araştırmaya devam ediyorlar. Ayrıca hem elenen hem dokunulmazlığı kazanan isim haberime eklendi.

2020 MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ

Henüz elenen isim açıklanmadı. Yarışma devam ediyor. Açıklanır açıklanmaz haberimiz güncellenecektir.

Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Dokunulmazlığı kazanan isim Emir oldu.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.