Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

"Muslera'yla beraber daha çok kupa kazanabiliriz"

Pazartesi 20 Temmuz 2020 16:33
Son Güncelleme: Pazartesi 20 Temmuz 2020 16:35

Erzurumspor'un başarılı kalecisi İbrahim Sehic, Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı. Şampiyonluğu nasıl değerlendirdi? Erzurumspor'dan ayrılacak mı? Beşiktaş'a transfer olabilir mi? Galatasaray'da oynamak ister mi?

"12. kupamı kazandım"

Erzrurumspor'la yaşadığı şampiyonluğu değerlendiren İbrahim Sehic, "Geçen sene şanssız bir şekilde ligden düştük ancak bu yıl geri dönmek için büyük bir efor sarf ettik. Çok iyi organize olduk ve inandık. Erzurumspor'u Süper Lig'de görmek bana iyi hissetiriyor. Bu benim 12. kupam ancak bu şampiyonluk benim için çok değerliydi" şeklinde konuştu.

Beşiktaş ve Galatasaray açıklaması!

Sezon sonunda sözleşmesi sona eren İbrahim Sehic, geleceği hakkında konuştu. Sehic, "Erzurumspor'la sözleşmem sona eriyor. 5-6 günlük bir tatil yapacağım ve düşüneceğim. İlk olarak Erzurumspor'la konuşacağım. Benim önceliğim Erzurumspor ancak ne olacağını göreceğiz. Galatasaray ve Beşiktaş'ın benimle ilgilendiğini duydum ancak bir teklif almadım. Birtakım konuşmalar olduğunu biliyorum. Galatasaray ve Beşiktaş çok büyük kulüpler. Bosna Hersek'in 1. kalecisiyim ve sürekli oynamam lazım. Sürekli ilk 11'de şans bulabileceğim bir yere gitmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

"Muslera'yla oynamak isterim"
"Muslera'yla oynamak isterim"

Son olarak Fernando Muslara hakkında açıklamalarda bulunan İbrahim Sehic, "Muslera'nın durumuna çok üzüldüm. Çok büyük bir kaleci ve çok önemli bir karakter. Çok daha güçlü bir şekilde dönmesini istiyorum. Galatasaray'la kazandığı başarılar gerçekten inanılmaz. Muslera'nın 9 yılda kazandığı 14 kupa var ve bu gerçekten inanılmaz. Herkes ona saygı duyuyor. Benim de 12 tane kupam var. Muslera'yla beraber kupa kazanabiliriz. Bir gün neden olmasın? Muslera'yla aynı takımda oynayabiliriz. Muslera'yla çalışmayı isterim. Birlikte çok daha fazla kupa kazanabiliriz" diyerek sözlerini tamamladı."

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.