Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Mustafa Cengiz'den Emre Akbaba'ya ziyaret: 'Her şeyde bir hayır vardır'

Pazartesi 13 Mayıs 2019 13:52
Güncelleme: Pazartesi 13 Mayıs 2019 11:01

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Rizespor maçında sağ kaval ve baldır kemiği kırılan ve dün başarılı bir ameliyat geçiren Emre Akbaba'ya ziyarette bulundu. Cengiz, Galatasaray TV'ye de açıklamalarda bulundu. İşte o sözler:

'Her şeyde bir hayır vardır'

“Emre’ye de söylediğim gibi bazen her şeyde bir hayır vardır. Bazen daha kötü bir olayı bir kötü olay önlüyordur. Buna böyle inanmak gerek, tevekkül sahibi olmak gerek. Çok üzüldük, Emre bizim çok değerli bir oyuncumuz. Türk Futbolunun geleceği olan Milli Takım için de gerekli bir oyuncu. Yaşam uzun bir süreç. Bu sürecin içerisinde Emre’nin sakatlığı küçük bir kesinti. Üzüntümüz büyük, üzüntümüz maçın da önüne geçti.

Aminu'ya teşekkür!

Ben dün maçtaydım, o üzüntüyü yaşamamak gerekirdi ama Çaykur Rizesporlu futbolcularda çok duygulandılar, hatta kırmızı kart gören çocuk hiç itiraz etmedi. O da çok üzüldü. Belki daha yavaş vurabilirdim diye düşünmüş olabilir. İnsan bu tarz kazalarda hep kendini suçlar. En güzel maç sonu konuşmasını da Çaykur Rizesporlu Aminu yaptı. Kendisine teşekkür ediyorum, sağlıklı sağduyulu bir konuşma yaptı.”

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.