Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Koronayı sakladık diyen yönetici döndü!

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, kulübe basın sözcüsü atadı. Gözbaşı, eski yönetici Mustafa Tokgöz’ü kulüp basın sözcüsü ve başkan danışmanı olarak göreve getirdi.

Salı 27 Ekim 2020 11:27
Güncelleme: Salı 27 Ekim 2020 12:23

Süper Lig’de ilk 6 haftayı 6 puanla geride bırakan Hes Kablo Kayserispor’da kurumsallık çalışmaları devam ediyor. Kulüp başkanı Berna Gözbaşı, yönetim kurulu dışından birisini basın sözcüsü olarak belirledi.

İHA'nın haberine göre; Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, eski yönetici Mustafa Tokgöz’ü kulüp basın sözcüsü ve başkan danışmanı olarak atadı.

Mustafa Tokgöz, 2019 Aralık ayında gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul toplantısında yönetim kuruluna girmiş, asbaşkan ve basın sözcüsü olarak görev yapmıştı.

Mustafa Tokgöz 11 Ağustos 2020 tarihinde kulüpteki görevlerinden istifa ettiğini açıklamıştı. Tokgöz, 77 gün sonra Kayserispor’da yeniden görev almış oldu.

Koronayı sakladık diyen yönetici döndü!

Bilindiği üzere Mustafa Tokgöz, geçen sezon, "Ligler oynansın diye koronavirüsü sakladıklarını açıklamıştı. Tokgöz, Trabzonspor'a 2-1 yenildikleri maç sonrası " Gün geldi sportif ekibimizde, gün geldi idari ekibimizde koronavirüs tespit edildi, ligi sabote etmemek adına, endişe vermemek adına hiçbir şey açıklamadık. Sırf Süper Lig oynansın diye" şeklinde konuşmuştu. 

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.