Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Nasıl tur atlarız?

İşte Milli Takım'ın çıkış formülü Fransa’da kalmaya devam etmek için tıpkı elemelerdeki gibi bir mucizeye imza atmamız gerekiyor. Eğer Çekler’i iki farklı yenersek ve E Grubu’nda da İtalya, İrlanda’ya, Belçika da İsveç’e kaybetmezse en iyi 4 üçüncüden biri olacağız.

Salı 21 Haziran 2016 09:59
Güncelleme: Salı 21 Haziran 2016 11:13

İşte ihtimaller..

1.İHTİMAL: A Milli Takımımız, yarın akşam Çek Cumhuriyeti'ni 2-0 yener, E Grubu'nda ise İrlanda İtalya'yı ve İsveç de Belçika'yı yenemezse ay-yıldızlılarımız son 16'ya kalacak.

2.İHTİMAL: C Grubu'nda Almanya, Kuzey İrlanda ile oynayacağı maçı kazanırsa. Ukrayna ise Polonya maçını kazanamazsa, averajımız Kuzey İrlanda'dan daha iyi olmalı. Ancak K.İrlanda'nın son maç öncesi 1 averajı olduğu unutulmamalı.

3.İHTİMAL: Zor ihtimal ama F Grubu'nda oynanacak maçlardan biri berabere biterse 3. sıradaki takımın puanı kesin 3 olacak. Ama averajı da 0 olacak. Bu durumda bizim Çekler'i farklı yenmemiz gerek.

B Grubu'ndan kötü haber: Beklentilerimiz gerçekleşmedi. Rusya'yı yenen Galler 6 puanla lider, İngiltere 2. oldu. Slovakya grubu 4 puanla 3. bitirdi, onları geçme şansımız kalmadı. En iyi 3. olursak Fransa veya Galler ile eşleşeceğiz..

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.