Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

NBA oyuncuları izole alanda neler yapıyorlar?

30 Temmuz'da yeniden devam edecek NBA sezonu öncesinde oyuncular Orlando'daki Disney'e ait kapalı bir alanda antrenmanlarını sürdürüyor.

Çarşamba 15 Temmuz 2020 20:15
Güncelleme: Çarşamba 15 Temmuz 2020 20:20

Eren TUNCAY - AJANSSPOR

NBA, koronavirüs önlemleri kapsamında devam edecek lig öncesi tüm takım üyeleri ve oyuncuları Orlando'da Disney'e ait bir alanda topladı. Sıkı kuralların uygulandığı alanda dışarıyı çıkış yapmak yasak.

Oyuncuların vakit geçirmesi için birçok imkanı bulunan alanda; gölde balık tutmaktan, eğlence mekanlarına ve konsol oyunlarına aktiviteler mevcut.

Peki oyuncular zaman geçirmek için ne yapıyor?

Sıkı bir şekilde devam eden basketbol antrenmanları dışında NBA oyuncuları kısıtlı bir alanda vakit geçirmek zorundalar. Buna bağlı olarak oyuncular birbirleriyle antrenman dışında da sık sık beraber oluyorlar. 

Kendi odasına bilgisayar ve yayın yapma düzeneğini kuran oyuncular bilgisayar/konsol oyunlarından vakit geçirirken, bazıları kendi aralarında NBA 2K basketbol oyununu oynuyor.

En çok tercih edilen aktivite ise...

Fakat bunların hepsinin yanı sıra oyuncuların büyük bir çoğunluğu farklıbir aktivite yapıyor: Balık tutmak. Disney'in alanında bulunan Buena Vista Gölü'nde balık tutmanın serbest olmasıyla oyuncular bu fırsatı değerlendiriyor.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.