Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Neymar polise ifade verdi! Najila Trindade...

Cuma 7 Haziran 2019 17:41
Güncelleme: Cuma 7 Haziran 2019 20:41

Ünlü futbolcu Neymar'a tecavüz suçlamalarını yönelten 26 yaşındaki Najila Trindade, Neymar'ın 15 Mayıs'ta kendisine tecavüz ettiğini iddia ediyor.

26 yaşındaki Najila Trindade Brezilya'daki televizyon röportajında Neymar ile cinsel ilişkiye girmek istediğini kabul etti ama Neymar'ın prezervatif kullanmak istememesi nedeniyle aralarında gerginlik çıktığını söyledi.

Trindade, Neymar'ın kendisine tecavüz edip saldırdığını öne sürdü, Neymar için "mesajlaşmalarda verdiği izlenimden çok farklı, son derece agresif bir kişi" ifadelerini kullandı. Yabancı bir ülkede başına geleceklerden korktuğu için Fransız polisine başvurmadığını söyleyen Najila Trindade, röportajda  ayrıca modellik yaptığını ve iç mimarlık öğrencisi olduğunu belirtti. 

Neymar suçlamaları reddetti
Neymar suçlamaları reddetti

Suçlamaların ardından Brezilyalı futbolcu, Rio de Janeiro'da polise ilk ifadesini verdi. Karakola koltuk değnekleriyle giden Neymar hakkındaki suçlamayı reddediyor. Neymar'ın avukatı Maira Fernandes Neymar'ın suçlamalara karşı çıkmak istediğini söylüyor, müvekkilinin masumiyetini kanıtlayacağını ifade ediyor.

Futbolcu arkadaşından Neymar'a destek

Brezilya Ulusal Takımı'nın tecrübeli oyuncularından Fernandinho ise Neymar'ın suçsuz olduğunu düşünüyor:

Neymar'ın suçsuz olduğuna inanıyorum, olabildiğince kısa süre içinde aklanacaktır. Biz tüm takım ve ekip Neymar'ı destekliyoruz. Bu olayın sahaya bir yansıması olmayacak." (Independent Türkçe)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.