Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Neymar yazın ne yapacak (?) bilemem...

PSG teknik direktörü Thomas Tuchel, Brezilyalı yıldız Neymar’ın yazın ne yapacağı hakkında hiçbir fikri olmadığını söyledi.

Cuma 19 Ekim 2018 21:48
Güncelleme: Cuma 19 Ekim 2018 18:49

PSG teknik direktörü Thomas Tuchel, Brezilyalı yıldız Neymar’ın yazın ne yapacağı hakkında hiçbir fikri olmadığını söyledi. 

Neymar son dönemde eski takımı Barcelona’yla ilişkilendiriliyor. 

Alman teknik direktör bugünkü basın toplantısında, “Tek bildiğim Neymar Ocak’ta burada, PSG’nin sözleşmeli futbolcusu, fakat yaz dönemi için bir şey söyleyemiyorum” dedi. 

Barcelona 2. Başkanı Jordi Cardoner, Neymar iddiasını reddetti. İspanya’da kimi çevreler Brezilyalının Real Madrid’e gelebileceğini öne sürüyor. 

İspanya’nın en meşhur radyosu Cadena Ser’e göre ise Neymar’ın PSG’den ayrılması için 3 neden var. Birincisi Mbappé’nin ön plana çıkması ve dünya ölçeğinde bir yıldız olma yolunda hızla ilerlemesi. Neymar, Barcelona’da Messi’nin gölgesinden kaçıp, birinci yıldız olmak için Paris’e gelmişti. 

İkincisi, PSG, ligde 9’da 9 yaparak, tartışmasız en iyi takım durumunda, fakat Şampiyonlar Ligi’nde işler iyi gitmiyor. Grup’ta 3. sıradalar; Neymar Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istiyor. 

Son olarak, Dünya Kupası’nda yaşadığı sakatlık onu geriye götürdü. Bunun etkilerini hâlen hissediyor ve bir değişikliğin işe yarayabileceğini düşünüyor.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.