Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Okay Yokuşlu: "Hedefimiz bu kampta iki de iki yapmak"

İspanya ligi ekiplerinden Celta Vigo forması giyen milli oyuncu Okay Yokuşlu, Bosna Hersek ve Rusya maçı öncesi A Spor'a açıklamalarda bulundu. Yokuşlu'nun açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Salı 9 Ekim 2018 19:52
Son Güncelleme: Salı 9 Ekim 2018 16:53

İspanya ligi ekiplerinden Celta Vigo forması giyen milli oyuncu Okay Yokuşlu, Bosna Hersek ve Rusya maçı öncesi A Spor'a açıklamalarda bulundu.

Yokuşlu'nun açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Hedefimiz bu kampta iki de iki yapmak

Umarım kazanırız. Çünkü önemli maçlar ve kendimizi geliştirmemiz açısından hem de Avrupa Şampiyonası'na kısa yoldan gitme açısından önemli maçlar. Öncelikle hazırlık maçımız var onu gerçekleştireceğiz, o maçta eksiklerimizi gidereceğiz ki ilk Rusya maçında yaptığımız hataları yapmayalım. Sonra İsveç maçıyla takım moral buldu. O kamptan iyi ayrılmıştık. Hedefimiz bu kampta iki de iki yapmak.

Önemli olan eleştirilerin doğrularını almak

Bizim ilişkimiz gayet iyi. Hoca gayet tecrüeli bir teknik adam. Oyuncularla iletişmi oldukça iyi. Kendi tecrüblerini bize aktarmaya çalışıyor. Futblda tabii ki zaman zaman eleştiriler de olacak, bizler de eleştiriliyoruz, hocalarda eleştiriliyor. Önemli olan bu eleştirilerin doğrularını alıp kendimizi geliştirmek. Biz de öyle yaparız umarım.  Sonuçlar gelmeye başladığı zaman bunlar değişir.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.