Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Okyar Tuncel, Koç Spor Fest'i Radyospor'da anlattı

Salı 17 Nisan 2018 15:11
Güncelleme: Salı 17 Nisan 2018 15:11

Türkiye'nin en büyük spor ve gençlik festivali Koç Spor Fest'te heyecan devam ediyor. Radyospor’un yakından takip ettiği organizasyonda spor, müzik ve eğlence bir araya geliyor. Koç Holding Kurumsal Marka Koordinatörü Okyar Tuncel, Radyospor programcısı Eyüp Yıldız’ın etkinliklere dair sorularını yanıtladı.

Tuncel’in açıklamalarından Ajansspor’un derledikleri şu şekilde;

“Her bir öğrencinin spor yapmasına imkân sağlamaya çalışıyoruz”

Gerçekten burada siz medya mensuplarının desteğine ihtiyacımız var. Bu etkinliğin düzenlenmesinde sizlerin payı çok büyük. Organizasyonu fair-play ruhuyla gerçekleştirmek istiyoruz. Etkinlik alanında her bir öğrencinin spor yapmasına imkân sağlamaya çalışıyoruz.

TBF Eski Başkanı Harun Erdenay da etkinlikte

Aslında değerli içerikleri arkadaşlarımızla buluşturma felsefesini temel aldık. Koç Spor Fest adını vermiş olduğumuz etkinlikte, farklı alanlarda isim olan konuklarımızı burada ağırlıyoruz. Gündüz spor yapılıyor, sporun insan yaşamındaki değeri için paylaşımlar olmasını diliyoruz. Harun Erdenay bugün bizlerle olacak. Çok güzel olacağına inanıyorum.

“Büyük finallerimiz olacak”

Voleybol kızlar ve erkeklerde 6 ve 5 takım olmak üzere 150 sporcumuz var. Okçuluk devam ediyor. Toplamda 500 farklı sporcunun olduğu bir organizasyondan bahsediyoruz. Mayıs’ın 7-8'inde başlayacak olan büyük finallerimiz olacak. Orada da 10 farklı branşın Türkiye şampiyonları olacak.

Şebnem Ferah heyecanı

Öğrenci arkadaşlarımızı Şebnem Ferah'la bir araya getirmek mutluluk verici. Şebnem'in albümü bir hafta önce çıktı. Antalya Akdeniz Üniversitesi'nde ilk defa şarkılarını söyleyecek. Sizin gibi basın mensuplarının bizimle olması mutluluk verici. (AJANSSPOR)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.