Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Olay sözler: "Fikret Orman çete dedi ama..."

Cuma 1 Mart 2019 10:07
Son Güncelleme: Cuma 1 Mart 2019 13:07

Beşiktaş Kulübü Eski Yöneticilerinden Hakan Aksoy, siyah-beyazlıların gündemine dair dikkat çeken sözler söyledi. Aksoy, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın Divan Kurulu’ndaki açıklamalarına ve Şenol Güneş’in Türkiye A Milli Futbol Takımı’na gidişini değerlendirdi.

Radyospor’da yayınlanan Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Hakan Aksoy’un açıklamaları şu şekilde:

"Şenol Güneş'in gideceği belliydi"

Bu yıl Şenol Güneş’in gideceği belliydi. Beşiktaş’ı Şenol Güneş 2 sene şampiyon yaptı. Yönetim ile hoca arasında atışmalar oldu. Bir sürü artı ve eksiler vardı. Şenol Güneş ve Beşiktaş adına hayırlı olsun. Keşke sezon başında Milli Takım ile anlaşmış olsaydı. Beşiktaş’ta bir konsantrasyon eksikliği gördüm.

"3-3'lük maç, Beşiktaş adına sezonun özetidir"
"3-3'lük maç, Beşiktaş adına sezonun özetidir"

3-3 biten Beşiktaş-Fenerbahçe maçı siyah-beyazlılar adına sezonun özetidir. Konsantrasyon problemleri yaşandı. Ben her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. 1 ay evvel, “Beşiktaş, Şenol Güneş ile sözleşme yeniliyor” haberleri vardı. Ben de, “Haberler var ama imza nerede?” demiştim. Yönetimin tavrının bırakın takımı, tribüne de yansımaları var. Beşiktaş, camia olarak bir araya gelemedi. Durum böyle.

"Fikret Orman çete dedi ama tartışmaların olması doğal"
"Fikret Orman çete dedi ama tartışmaların olması doğal"

Divan Kurulu Toplantısı öncesi, “Divan’ı basacaklar” gibi bir algı vardı. Şenol Güneş’in sözleşmesi konusu gibi algı vardı. Fikret Orman, ”Çete bunlar” demişti. Divan’da tartışmalar, eleştiriler vardı ama o doğal. Bu saygı ve sevgi çerçevesinde olduğu müddetçe bir problem yok. Gelinen noktada ne kadar haklı olduğumu görüyorum.

Hakan Aksoy'dan Fikret Orman'a soru: "Bu kulübün gelirleri dolarla mı?"

Divan Kurulu’nda olmuş insanlardan, “Çete çıkar mı?” elbette çıkmaz. Divan neden yapılıyor? Kulübün artı ve eksileri söyleniyor. Fikret Orman’ın, dolar cinsinden yaptığı açıklama dikkat çekti. Dolar dahilindeki devalüasyonu insanlar unutuyor mu? Bu kulübün gelirleri dolarla mı? TL cinsinden her şey belli. Sayın Başkanımız, dolar 10’a çıksın diye dua mı ediyor?

"Fikret Orman hata yaptığını kabul etti"
"Fikret Orman hata yaptığını kabul etti"

Beşiktaş’ta düne dönme şansı var mı? Yok. Başkan Orman, “Hata yaptım. Maliyetleri artırdık” dedi ve hatayı kabul etti. Ama bugünden sonra, “Şu sistemle borcu aşağı indireceğiz” şeklinde bir açıklama da yok. Derbi maç biletlerine verilen rakamları düşünün. Beşiktaş taraftarları kulübe daha ne verebilir ki?

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.