Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Ömer Toprak ceza alabilir mi?

A Milli Takımı için davet almasına rağmen, Fatih Terim'e karşı alınganlık gösteren ve çağrıyı reddeden Ömer Toprak'a bugün için ceza verilmesi mümkün görünmüyor.

Salı 24 Mart 2015 09:43
Güncelleme: Salı 24 Mart 2015 09:52

Hollanda maçının 48 saat öncesinde nihai listenin UEFA’ya verildiğini belirten yetkililer, bu listede yer almasına rağmen takıma katılmayan isimlerin, şikayet edilebileceğini, bunun sonrasında ceza alabileceğini söylediler. Ancak federasyonun bu yola başvurup başvurmayacağı netlik kazanmadı.

Hakan Çalhanoğlu ile Ömer Toprak’ın son durumları hakkında Milliyet Gazetesi’ne konuşan Bayer Leverkusen Medya Sorumlusu Dirk Mesch, oyuncularının kararına saygı duyduklarını belirtti. Mesch, “Ömer Toprak haberleri doğru. Ömer’in Türk Milli Takımı’na katılmama kararına saygı duyuyoruz ve destekliyoruz. Ömer’in katılmamasındaki ana sebep, durumunun düzelmesi için en ufak bir çaba görmemesi ve durumunda bir değişiklik yapılmaması. Yani oyuncumuza direkt bir çağrı ya da ilgi olmadı” ifadelerini kullandı.

Hakan Çalhanoğlu konusunun farklı olduğunu kaydeden Mesch, “Hakan Çalhanoğlu, Sayın Fatih Terim ile bire bir görüşme yaptı. Yaptıkları görüşmeden sonra da A Milli takıma katılmak istediğini söyledi. Biz de oyuncumuzun kararına saygı gösterdik” açıklamasını yaptı.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.