Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Özhan Çıvgın'dan kanıtlama vurgusu

ING Basketbol Süper Ligi'nde büyük sürprizlere imza atan Büyükçekmece Basketbol'da Baş Antrenör Özhan Çıvgın, Galatasaray galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. Çıvgın, oyuncularına karşılaşma öncesinde ne dedi? İşte detaylar.

Cumartesi 5 Aralık 2020 22:57
Güncelleme: Cumartesi 5 Aralık 2020 22:57

ING Basketbol Süper Ligi'nin 11. haftasında Büyükçekmece Basketbol, Sinan Erdem Spor Salonu'nda Galatasaray'ı iki uzatma sonunda 91-87 yenerek son sıradan kurtuldu ve 13. sıraya yükseldi.

Karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Büyükçekmece Baş Antrenörü Özhan Çıvgın, bu maçı kendilerini kanıtlamaları açısından önemini vurguladı. Çıvgın, “Bu sezon yanlış hatırlamıyorsam uzatmaya giden üçüncü maçımız. Bu maç ikinci uzatmaya gitti. Dört gün önce Fenerbahçe maçı oynadık, uzatmada kazandığımız bir maç… Üzerine bu maça da çok vaktimiz olmamasına rağmen iyi çalıştık. İyi konsantre olduk, iyi motive olduk. Beraber, bir arada olduğumuz zaman iyi basketbol oynuyoruz. Savunmayı da artırdığımız zaman işler bizim için daha kolay oluyor. Geçen haftanın üzerine bu maçı da kazanıp kendimizi kanıtlamamız gerektiğini zaten konuşuyorduk. Maçı ikinci uzatmaya gitmeden de kazanabilirdik. Hayırlısı olsun, böyle kazanmak nasipmiş. Teşekkür ediyorum, sağ olun.” ifadelerini kullandı. 

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.