Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

"Pepe ilk kez seyircisiz oynadı bu ayıp yeter"

Çarşamba 16 Ağustos 2017 09:23
Güncelleme: Çarşamba 16 Ağustos 2017 09:23

Uğur Meleke gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar:

Lucescu medeni, kucaklayıcı. Takımı kaostan çıkaracağından umutluyum. Arda’nın dönüşü erken. Elemelerden sonra değerlendirilmeydi. Demek ki gençler, dedeleri yaşındaki adamları dövmek istiyorsa, babaları yaşındaki başkanlara küfretmek istiyorsa futbolcu olsun. Futbolcu ne yapsa affediliyor çünkü.

En az transfer yapan takım, en iyi takımdır
En az transfer yapan takım, en iyi takımdır

‘Futbolda en az transfer yapan takım, en iyi takımdır’. Beşiktaş’ın ilk 11’ine daha az montaj yapmasının nedeni, zaten oturmuş bir takıma sahip olmaları. Ben zirve adaylarının tamamının iyi transfer yaptığını, lig tarihinin en başarılı transfer döneminin geçirildiğini düşünüyorum.

Pepe ilk kez seyircisiz oynadı bu ayıp yeter
Pepe ilk kez seyircisiz oynadı bu ayıp yeter

Suçluyu suçsuzdan ayıramıyorsak e-bilete niye geçtik? Samsun’u görmemiş Beşiktaşlı ve Konyalınınparasını ödediği maçı izleyememesini hangi hukuk kitabı açıklayabilir? Pepe, ilk kez seyircisiz maça çıkmış. Bu ayıp bize yeter.

Beş takımlı Şubat yaşayabilirdik
Beş takımlı Şubat yaşayabilirdik

30 yıldır ligi yakından izliyorum, bu kadar başarılı bir transfer dönemini ilk kez görüyorum. G.Saray ve Trabzon da Avrupa Ligi’nde olabilselerdi, ilk kez Avrupa’da 5 takımlı bir Şubat yaşayabilirdik. 5 şampiyon adayının iç sahadaki 85 maçta 65-70 galibiyeti bulabileceği, 5’linin diğerlerinden kısmen kopabileceği bir sezon.

Gomis-Burak fark yarattı
Gomis-Burak fark yarattı

Beşiktaş ve Başakşehir, telepatik uyumla rahat kazandı. G.Saray, F.Bahçe ve Trabzon’sa gelişmekte olan ülkeler. Kazanmak için hep iyi oynamalılar. G.Saray ve Trabzon ışıldadı, Eren-N’Doye’dan sonra Gomis-Burak, fark yarattı. F.Bahçe’yi de transferi bitirdiğinde yarışacak çizgide görüyorum.

Asıl sorun Walker gibilerine verilen paralar
Asıl sorun Walker gibilerine verilen paralar

Dünyada çok Neymar yok, 222 edebilir. Tehlike, 40-50 eden adamdaki artış. 222’ye Neymar’ı almak mı lüks, 57’ye Walker’ı mı? ‘Ortadoğu tehdidi’ni görüyor ve artırıyorum; ‘finansal fair-play’ artık futbolda ofsayt kadar, penaltı kadar kritik bir konu.

Haftanı enleri
Haftanı enleri

1- Haftanın en önemli olayı: Süper Kupa maçında sporda şiddet felaketinin kıyısından dönülmesi

2-Haftanın en iyi takımı: Galatasaray

3-Haftanın en iyi hocası: Kemal Özdeş

4-Haftanın en iyi futbolcusu: Burak Yılmaz

5-Haftanın en iyi hakemi: Barış Şimşek

(Spor Arena)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.