TAKVİM

Pınar Karşıyaka zirvede tam gaz

Spor Toto Basketbol Ligi'nde 6. hafta mücadelesi tamamlanırken, Pınar Karşıyaka liderliğini korudu.

Pazartesi 16 Kasım 2015 11:19
Son Güncelleme: Pazartesi 16 Kasım 2015 11:24

İzmir temsilcisi, sahasında konuk ettiği Royal Halı Gaziantep Basketbol'u 67-65 yenerek 5 galibiyetini elde etti ve 11 puanla bu haftayı da liderlik koltuğunda geçti. 

Galatasaray Odeabank, sahasında konuk ettiği Rönesans TED Ankara Kolejliler'i 75-65'lik skorla geçti. Sarı-kırmızılılar, bu sonuçla 4. galibiyetini alarak puanını 10'a çıkardı ve averajla ikinci sıraya yükseldi. 

Darüşşafaka Doğuş, deplasmanda Torku Konyaspor'u 91-76 yendi ve haftayı 10 puan ve averajla 3. sırada tamamladı. 

Beşiktaş Sompo Japan ise Anadolu Efes karşısında 79-73'lük skorla galip geldi. Siyah-beyazlılar, 10 puan ve averajla haftayı 4. sırada bitirdi.

Spor Toto Basketbol Ligi'nin 6. haftasında alınan sonuçlar, puan durumu ve 7. haftanın programı şöyle: 

Sonuçlar

Türk Telekom-Trabzonspor Medicalpark: 80-90

Galatasaray Odeabank-Rönesans TED Ankara Kolejliler: 75-65 

Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyesi-İstanbul Büyükşehir Belediye: 87-95 

Beşiktaş Sompo Japan-Anadolu Efes: 79-73

Demir İnşaat Büyükçekmece Belediyesi-Fenerbahçe: 85-76 

Torku Konya Spor-Darüşşafaka Doğuş: 76-91

Banvit Basketbol-Muratbey Uşak Sportif: 67-73

- Puan durumu 

  TAKIMLAR O G M A Y P
1 PINAR KARŞIYAKA 6 5 1 529 460 11
2 GALATASARAY ODEABANK 6 4 2 444 393 10
3 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 6 4 2 455 419 10
4 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 6 4 2 513 500 10
5 MURATBEY UŞAK SPORTİF 5 4 1 374 369 9
6 FENERBAHÇE 6 3 3 463 460 9
7 ROYAL HALI GAZİANTEP 6 2 4 415 420 8
8 BANVİT BASKETBOL 5 3 2 400 388 8
9 ANADOLU EFES 5 3 2 412 374 8
10 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE  5 3 2 384 412 8
11 TORKU KONYA SPOR 5 3 2 360 373 8
12 RÖNESANS TED ANKARA KOLEJLİLER 6 1 5 454 496 7
13 AKIN ÇORAP YEŞİLGİRESUN BLD. 5 2 3 388 388 7
14 TRABZONSPOR MEDICAL PARK 6 1 5 453 494 7
15 TÜRK TELEKOM 5 1 4 354 418 6
16 İSTANBUL BBSK 5 1 4 436 470 6

7. hafta 
Spor Toto Basketbol Ligi'nin 7. haftasında Royal Halı Gaziantep-Beşiktaş Sompo Japan, Rönesans TED Ankara Kolejliler-Banvit, Trabzonspor Medical Park-İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Muratbey Uşak Sportif-Demir İnşaat Büyükçekmece, Torku Konyaspor-Akın Çorap Yeşilgiresun Belediye, Fenerbahçe-Pınar Karşıyaka, Anadolu Efes-Türk Telekom ve Darüşşafaka Doğuş-Galatasaray Odeabank maçları yapılacak. 

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.
Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi