Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Pippen'dan Jordan’a: “Kendini yüceltmek için…”

Bu yıl Michael Jordan’ın kariyeri ile ilgili önemli detaylara yer veren “The Last Dance” (Son Dans) adlı belgesel serisine Chicago Bulls’taki eski takım arkadaşı Scottie Pippen’dan eleştiri geldi. Pippen, neden Jordan’ın bu belgeselle kendini yüceltmek istediğini söyledi? İşte detaylar…

Salı 8 Aralık 2020 15:08
Güncelleme: Salı 8 Aralık 2020 15:08

DIŞ HABER – AJANSSPOR

Bu yıl Netflix’te yayınlanan, tarihin gelmiş geçmiş en iyi basketbolcusu olarak gösterilen Michael Jordan’ın kariyerinden detaylara yer veren 10 bölümlük belgesel serisi The Last Dance’e Scottie Pippen’dan eleştiri geldi.

İngiliz gazetesi The Guardian’a röportaj veren Scottie Pippen, Jordan’ın belgeseli ile ilgili, “Basketbolun en büyük dönemlerinden birinde, aynı zamanda en büyük iki oyuncusu tarafından neyin başarıldığını gerçekten tanımlamak açısından bu kadar doğru olduğunu sanmıyorum. Bunların belgeselde öne çıktığını düşünmemiştim. Bunun daha çok Michael'ın kendini yükseltmeye ve yüceltilmeye çalışmasıyla ilgili olduğunu düşünmüştüm. Bence, insanların Michael'ın nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu görme şansı elde etmeleri de bir dereceye kadar geri tepti ” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Pippen, Jordan ile yaptığı telefon görüşmesinde, kendisine belgeselden memnun kalmadığını da belirttiğini söyledi.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.