TAKVİM

Potada haftanın programı

Spor Toto Basketbol Ligi (STBL) ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde (TBL) 3. hafta, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne (KBSL) ise 2. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Cuma 23 Ekim 2015 12:53
Son Güncelleme: Cuma 23 Ekim 2015 12:53

STBL'de 3. hafta maçları yarın, 25 Ekim Pazar ve 26 Ekim Pazartesi günü oynanacak. Ligde 3. hafta maçlarının programı şöyle:

Yarın:
17.00 Türk Telekom-Beşiktaş Sompo Japan (Ankara)

17.30 Trabzonspor Medical Park-Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol (Hayri Gür)

25 Ekim Pazar:

14.00 Galatasaray Odeabank-Royal Halı Gaziantep (Abdi İpekçi)

15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Pınar Karşıyaka (Cebeci)

18.00 Anadolu Efes-Banvit (Abdi İpekçi)

26 Ekim Pazartesi:
18.00 Muratbey Uşak Sportif-Darüşşafaka Doğuş (Uşak Üniversitesi)

19.00 Rönesans TED Ankara Kolejliler-Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor (Ankara)

20.00 Fenerbahçe-Torku Konyaspor (Ülker Sports Arena)

- KBSL
KBSL'de 2. hafta maçları yarın ve 25 Ekim Pazar günü oynanacak.

Ligde haftanın programı şöyle:

Yarın:
14.00 BOTAŞ-Abdullah Gül Üniversitesi (Menderes)

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Edip Buran)

15.00 Galatasaray-Yakın Doğu Üniversitesi (Abdi İpekçi)

16.00 Basketbolu Geliştirenler Derneği-Adana ASKİ (İTO Yakacık)

25 Ekim Pazar:
14.00 Samsun Canik Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Canik Belediye Hasan Doğan)

15.00 Beşiktaş-Orduspor  (Akatlar)

16.00 Edirne Belediyesi Edirnespor-İstanbul Üniversitesi (Mimar Sinan)

- TBL
TBL'de 3. hafta maçlarının programı şu şekilde:

Bugün:
14.00 Gelişim Koleji-Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol (Gelişim Koleji)

14.30 Finalspor-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Final Okulları)

18.00 Mondi Melikşah Üniversitesi-TOFAŞ (Melikşah Üniversitesi Recep Mamur)

19.00 Adanaspor-Eskişehir Basket (Menderes)

Yarın:
15.00 Akhisar Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Akhisar Belediye)

15.00 İstanbul DSİ-Socarspor (İstanbul DSİ)

15.00 Pertevniyal Gençlik-Afyon Belediyespor (Bayrampaşa)

16.00 Best Balıkesir-Orkide Gediz Üniversitesi (Kurtdereli)

17.00 Sinpaş Denizli Basket-Acıbadem Üniversitesi (Pamukkale Üniversitesi)

Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.