Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Şampiyon Sakarya BŞB'nin Koçu Selçuk Ernak Ajansspor'a konuştu!

Pazar 2 Temmuz 2017 21:15
Güncelleme: Pazar 2 Temmuz 2017 21:15

Şampiyon Sakarya Büyükşehir Belediye'nin, başarılı Koçu Selçuk Ernak, Ajansspor basketbol editörü Eyüp Yıldız'a açıklamalar yaptı!

İşte o sözler:

Selçuk Ernak
Selçuk Ernak

Yönetimimiz bizim için BSL'de iyi işler yapabileceğimiz bir bütçe oluşturdu, kendimizi tehlikeli bölgeden uzak tutacağımıza inanıyorum. Bütçe için direk rakam veremem ama ben dediğim gibi iyi işler yapabileceğimiz düşüncesindeyim.

Geçen sezondan kadromuzda tutacağımız isimler var, Lazeric Jones, Can Akın, Tufan Önen, Kerem Gönlüm, ile sözleşmemiz devam ediyor. 

Ayrıca TBL ve Süper Lig'den ilgilendiğimiz bazı yerli oyuncular var, görüşmelerimiz başladı anlaşma sağladığımız an duyurusunu yapacağız.

Lazeric Jones'un pozisyonu dışında, yani oyun kurucu hariç her pozisyon için yabancı oyuncu bakıyoruz. Görüştüğümüz oyuncular var, yine imzalar atıldığı an duyurularını yapacağız.

Gelecek sezon maçlarımızı 5 bin kişilik büyük salonda oynayacağız, fakat salonda ufak tefek tadilatların ve değişikliklerin yapılması gerekiyor. Bunlarla ilgili çalışmalar bitince oraya geçeceğiz. Taraftarlarımızın bu salonu dolduracağına inanıyoruz.

Son olarak taraftarlarımıza bir çağrım olacak!

Geçen sezon onlarla hedefe yürüdük, bize çok büyük bir destek verdiler. Aynı desteği Süper Lig'de de istiyoruz. Onlarla beraber çok daha güçlü oluyoruz ve onları hep yanımızda hissetmek istiyoruz.

AJANSSPOR ÖZEL HABER / EYÜP YILDIZ

AJANSSPOR ÖZEL HABER / EYÜP YILDIZ

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.