TAKVİM

Selçuk İnan'a takım arkadaşlarından sürpriz veda...

Pazar 26 Temmuz 2020 16:41
Son Güncelleme: Pazar 26 Temmuz 2020 17:18

Başarılarla dolu futbolculuk kariyerine noktayı koyan Galatasaray’ın kaptanı Selçuk İnan, Galatasaray Stadyum Müzesi’ni gezdi ve Türk Telekom Stadyumu’nda son kez yeşil sahaya çıktı. İnan, daha sonra birlikte forma giydiği takım arkadaşlarının sürpriz mesajlarını izledi. 

Selçuk ile aynı sahada olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Fernando Muslera, "Seninle aynı sahada olmak, omuz omuza savaşmak ve birçok mutlu anı beraber yaşamak benim için büyük bir onurdu. Ben ve tüm ailem senin için her zaman en iyisini dileyeceğiz. Arkadaşlığımızın devam edeceğinden ve her zaman beraber olacağımızdan en ufak şüphem yok. Kucak dolusu sevgiler" dedi. 

Galatasaraylı eski oyuncu Wesley Sneijder ise, "Selçuk, ne yapıyorsun? Bitti mi? Seninle beraber oynamak benim için zevkti. Geleceğin için sana en iyisini diliyorum. Şüphesiz futbolun içinde kalmaya devam edeceksin. O yüzden özgür hayatının tadını çıkar. En iyi dileklerimle kardeşim" şeklinde konuştu. 

Galatasaray Stadyum Müzesi'ni ziyaret eden ve Türk Telekom Stadyumu'nda son kez yeşil sahaya çıkan Selçuk İnan, "Bu videoyu izledikten sonra gerçekten çok duygulandım. Bir şeye çok sevindim. Bu kadar önemli futbolcuların okadar da güzel insanların ufacık da olsa kalbine dokunabilmiş olmak beni ayrıca gururlandırdı. Onları televizyondan da olsa görmek bile beni mutlu etti. Hepsini çok seviyorum. Söyledikleri güzel sözleri de aynı dilekleri onlara gönderiyorum. Çünkü hepsi birbirinden değerli ve önemli insanlar. Çok güzel şeyler paylaştık hep beraber. Gerek saha içinde gerek saha dışında. Onları hiçbir zaman unutmayacağım. Hüzünlüyüm ama daha önce de söylediğim gibi her şeyin bir sonu var. Hepsine buradan teşekkür ediyorum. Onlara da kendi hayatlarında sağklıklı, mutlu aileleriyle beraber güzel bir hayat diliyorum. Hepsini çok seviyorum. Zaten illaki her biriyle yolumuz yine kesişecek. Onları çok seviyorum, onlara çok teşekkür ediyorum. Sağ olun... " diyerek sözlerini tamamladı. 

Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.