Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Selim Soydan tarihi seçim sonrası konuştu! "Ali Koç'un söylediği her şeyi yapacağına %100 inanıyorum"

Pazartesi 4 Haziran 2018 15:31
Son Güncelleme: Pazartesi 4 Haziran 2018 15:43

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Selim Soydan, tarihi kongre sonrası Radyospor'a konuştu. Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuşan Soydan çarpıcı ifadeler kullandı

"Hürriyet'in bugünkü spor sayfası son 50 yılın en iyi sayfasıdır"

Hürriyet'in bugünkü spor sayfası son 50 yılın en iyi sayfasıdır. Çok anlamlı bir sayfa yapmışlar hepsini kutluyorum. Çok büyük bir resim var ve iki sayfayı kaplıyor. Bu seçim çok zor bir seçimdi. Kimse bu kadar farkı düşünemezdi. Demek ki herkes büyük bir değişim istiyordu. 

"Aziz Bey'i yanındakiler yanılttı"
"Aziz Bey'i yanındakiler yanılttı"

"Bu beklentileri de Ali Bey'de buldular. Ali Bey'in işi güç ama iyi bir listesi var. Müthiş bir liste yapmışlar. Her şey içinde var o listenin"

"Aziz Yıldırım ve bu yönetim keşke seçim öncesinde deseydi ki ben yoruldum, 'Ali Bey gel kulübü yönet' deseydi ilah olurdu. Bu biraz tabii etrafında bulunanların etkisi ile oldu. 'Sen yaparsın, sen kazanırsın' sözleri onu yanılttı. Aziz Bey'i yanındakiler yanılttı."

"Camiada müthiş bir inanç var, herkes birleşti"
"Camiada müthiş bir inanç var, herkes birleşti"

"Çalışırken Ali Koç'u anlamamışlar nasıl biri olduğunu anlamamışlar. Camiada müthiş bir inanç var, herkes birleşti. Çok zor bir kulüp aldı Ali Koç. Neler çıkacağını o da bilmiyor zaten kimse bilmiyor. Bunların toparlanması bir sene de olmaz. Çok zor bir kulüp aldı. Her şeye rağmen çok büyük destek olacak çünkü camia inanıyor."

"Ali Koç'un söylediği her şeyi yapacağına %100 inanıyorum"

"Ali Koç'un söylediği her şeyi yapacağına %100 inanıyorum. Yepyeni bir takım yapılacak bunlar kolay değil. Tahmin ediyorum, inanıyorum doğru teknik adam ve doğru oyuncularla yola çıkacaktır"

"Son derece titiz olmaları lazım. Her yer güllük gülistanlık değil. Zaten böyle olsa bu kongre olmazdı. İlk kez böyle bir mazbata töreni oluyor bunu olumlu buluyorum ilk icraatı olarak alırsak gayet güzel"

"Fenerbahçe forması biz dünyada yokken vardı"
"Fenerbahçe forması biz dünyada yokken vardı"

"Fenerbahçe forması biz dünyada yokken vardı. Formadan daha büyük kimse yoktur Fenerbahçe'de. Taraftar kulübün sahibidir. Sen taraftar olduktan sonra kulübe üye oluyorsun. Taraftar olmasa oyun olmaz."

"Aziz Bey'in en büyük hatalarından biri çok kolay oyuncu, çok kolay insan harcıyordu. Bağırıp çağırmakla olmaz. Bundan sonra açıkcası bence iyi bir yabancı hoca gelir. Gelecek hoca umarım çabuk Fenerbahçe'yi tanır."

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.