Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Selim Soydan yaklaşan kongre öncesi çarpıcı ifadeler kullandı!

Salı 15 Mayıs 2018 16:51
Son Güncelleme: Salı 15 Mayıs 2018 17:07

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Selim Soydan, son hafta şampiyonluk iddiası ile giren sarı-lacivertli takımı ve yaklaşan kongre süreci hakkında konuştu. Selim Soydan, Ali Koç'un tarfatarlar ve kongre üyeleri gözünde önde olduğunu açıkladı

Selim Soydan Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuştu. İşte Soydan'ın açıklamaları: 

"Fenerbahçe'de Caner, Gökhan ve Emre olsa şampiyon olurdu"

"Şampiyonluk kaçırıldı bana göre. Fenerbahçe bir maç daha kazansa şampiyon olacaktı bu kadar yakındı ama kaçtı. Neden kaçtı mesela ben sorayım giden ya da bırakılan oyunculardan Caner, Gökhan ve Emre olsa şampiyon olur muydu takım? bence olurdu. Sen hangi teknik bilgi ile bu adamları yolluyorsun. Yollarsın daha iyisini alırsın tamam anlarım. "

'Galatasaray şampiyonluğu çok zor kaybeder'
'Galatasaray şampiyonluğu çok zor kaybeder'

"Bana göre bu üç sıra değişmez. Galatasaray son maçını berabere bitirse şampiyon oluyor yani kaybetmez demiyorum herşey olabilir ama çok zor kaybeder bu şansı. Bir maç kalmış artık. Bana göre Fenerbahçe bu seneyi unutmalı şampiyonluğu kaçırdı"

'İki başkan adayı çıksın televizyonda konuşsun'
'İki başkan adayı çıksın televizyonda konuşsun'

"Dışarıdaki insanlarla konuşuyorum diyorlar ki, iki başkan adayı çıksınlar beraber televizyonda karşılıklı konuşsun istiyorlar. Ali Koç bunu istiyor kesin ama sayın başkan istemiyor. İkisi de Fenerbahçe'yi çok seviyor tamam ama Ali Koç genç, idealist, vizyonu geniş. Vefa Küçük geçen topkantıda iki adayı da kahvaltıya davet etmişti. Sayın başkan ona bile tepki gösterdi"

'Ali Koç tam bir lider havasında'

"Ali Koç, son toplantısında büyük bir maddi inkan vereceğim dedi. Ben bunları yapacağına eminim. Çok rahat konuşuyor. Tam bir lider havasında. Ali Koç çok net anlatıyor. Gelsin başkanım ben bir kez daha anlatayım diyor. Altyapı çok önemli dedi mesela. Ali Koç bu lafı ettikten sonra anladılar. Fenerbahçelilerin Ali Koç'a ihtiyacı var. 20 sene evvel bu iş için başlamış olsanız 20 tane altyapıdan oyuncu çıkardı."

'Fenerbahçe'de ilk kez kongreden evvel 3500 üyenin katıldığı bir toplantı gördüm"
'Fenerbahçe'de ilk kez kongreden evvel 3500 üyenin katıldığı bir toplantı gördüm"

"Fenerbahçe kulübü mutlak bir değişim istiyor. Ben tahmin etmiyorum aynı ekrana çıksınlar. Kongreden evvel 3500 üyenin katıldığı bir toplantı ilk kez gördüm. Fenerbahçe camiası kan değişikliği istiyor. Hem kongre üyeleri hem de taraftar seviyor. Taraftarın ağırlıklı olarak Ali Koç'u destekliyor"

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.