Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Selim Soydan'dan çarpıcı sözler! "Ali Koç gelirse Fenerbahçe'nin Barcelona'dan 3 oyuncu alma ihtimali var"

Perşembe 24 Mayıs 2018 15:26
Son Güncelleme: Perşembe 24 Mayıs 2018 15:26

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Selim Soydan, Galatasaray'ın şampiyonluğu ve kutlamalarında Ali Koç'un açıklamalarına kadar önemli konulara açıklık getridi. 

Selim Soydan Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuştu. İşte Soydan'ın açıklamaları: 

"Etkinliği A'dan Z'ye Fatih Terim tasarlamış"

"Bütün o etkinlikte A'dan Z'ye herşeyi Fatih Terim kendisini ayarlamış ve çizmiş. Bu kompozisyonu kendisi planlamış. Hele hele her futbolcu cocuğunu almış, herkesin eşi orada ve herkes gülüyor. Bu bir kulüp için en önemli şeydir, bu artık aile olmuş demektir. Ben böyle kutlama bugüne kadar görmedim ve ayrıca kıskandım."

"Galatasaray'ın şampiyonluğunda yine Fatih Terim..."
"Galatasaray'ın şampiyonluğunda yine Fatih Terim..."

"Galatasaray'ın şampiyonluğunda yine Fatih Terim hakkında konuşmak istiyorum. Üç tane penaltı kaçırmış bir oyuncusu var. Şayet penaltı olursa son maçta kendini iyi hissedersen eğer sen at demiş. Bu olay bir söz vermektir. Oyuncu ile arasında gizli bir bağ oluşur. Bu takımda olan tüm futbolcular bunu anlar."

"Buna göre hocaya mutlak davranmak isterler. Hoca bir şeyler konuşurken benden ne ister ya da bana bir şey söyler mi diye pür dikkat izlerler. Başarı zaten en büyük ölçüdür. Sahip çıkarsan oyuncuna çok iyi işler yapabilirsin"

'Fenerbahçe bir dev ve bu dev Ali Koç ile uyanacaktır'
'Fenerbahçe bir dev ve bu dev Ali Koç ile uyanacaktır'

"Kumpas vs. konuları hakkında var ki bir şeyler Ali Koç açıklama yapıyor. Hiçbir yerde mevcut başkan hakkında kötü söz söyletmedi. Fenerbahçe bir dev. Bu devin uyanması lazım. Bu dev Ali Koç ile uyanacaktır.

"Fenerbahçeliyim diyenin Ali Koç'a sahip çıkması lazım"

"Fenerbahçe'yi çok zor günler bekliyor. Şampiyonlar Ligi'ne kalması için iki tane eleme turu oynayacak Fenerbahçe ve mutlaka transfer yapılması lazım. Ali Bey mutlaka transfer planını yapmıştır. Bir şanstır Ali Koç Fenerbahçe kulübü için. Bunun herkes farkındadır. Ali Koç gibi bir insan ben Fenerbahçe'ye hizmet etmek için varım dediyse her Fenerbahçeliyim diyenin sahip çıkması lazım"

"Fenerbahçe'nin Barcelona'dan 3 tane oyuncu alma ihtimali var"
"Fenerbahçe'nin Barcelona'dan 3 tane oyuncu alma ihtimali var"

"Bence öncelikle Aykut Kocaman ile konuşurlar. Neler eksik, neler tamam bundan sonra karar verilecektir. Benim için en önemli şey yapılacak transferler. Bundan sonra Fenerbahçe ayağa kalkar. Fenerbahçe'nin Barcelona'dan 3 tane oyuncu alma ihtimali var. Böyle bir durum olduğunu iyi bir yerden duydum"

"Barcelona takımının zaten sponsporluğunu yapan bir kişi zaten. Önce Londra'ya gittiler oradan İspanya'ya geçiş yaptı. Herşeyin hesabını yapmıştır. Altyapı dedi kulüp biz bunları yapacağız ya da Akademi kuracağız dedi. Bunlar bile faydalı şeylerdir."

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.