Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Şeref Nasır'dan Beşiktaş'taki seçim için olay sözler: "Başa baş giden yarış ne oldu da..."

Salı 6 Ağustos 2019 14:36
Son Güncelleme: Salı 6 Ağustos 2019 11:42

Beşiktaş Olağan Divan Başkanlık Kurulu’nda yapılan seçimde Tevfik Yamantürk yeniden başkanlığa seçildi. Yamantürk’ün en ciddi rakibi Şeref Nasır, Divan’daki seçim sonrası çok çarpıcı ifadeler kullandı. Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in canlı yayın konuğu olan Şeref Nasır'ın açıklamaları şu şekilde:

Şeref Nasır: "Tevfik Yamantürk yönetimin tüm imkanlarını kullandı, buna ihtiyacı yoktu"

Cumartesi günü yapılan Divan Kurulu Başkanlık seçiminde yarışa farklı olanaklarla giren, bulunduğu makamın tüm imkanlarını kullanan Tevfik Yamantürk’ü tebrik ediyorum. Seçim günü çok canım sıkıldı. Tevfik Yamantürk yönetimin imkanlarını kullandı. Yamantürk’ün böyle bir şeye ihtiyacı yoktu. Maalesef böyle oldu. Üzgünüm tabi ki.

Şeref Nasır: "Üye sayısı ne olduysa bir anda arttı"
Şeref Nasır: "Üye sayısı ne olduysa bir anda arttı"

Seçime çok kötü bir günde gittik. Bayrama 1 hafta kala, sıcakların olduğu bir günün tercih edilmesi manidar. Saat 5’e kadar süren bir seçimdi. Kafa kafaya giden bir yarıştı. 14:30’dan sonra 680 olan üye sayısı ne olduysa bir anda arttı. Anormal geldi bu durum bana. Olmaması gereken bir durum bence.

Şeref Nasır: "Tevfik Yamantürk başkan ne diyorsa ona tabiyim diyor"
Şeref Nasır: "Tevfik Yamantürk başkan ne diyorsa ona tabiyim diyor"

Tevfik Yamantürk’ün, “Bir kümesin bir horozu olur” ifadesi çok üzücü. Yani; Başkan ne diyorsa ben ona tabiyim diyor. Böyle olmamalı. İlk konuşmayı yaptığımda 7 tane soru sordum. Hiçbirine de yanıt alamadık. Beşiktaş’a 47 milyon Euro kadar kredi verildiği belirtiliyor. Divan Kurulu’nu Tevfik Yamantürk toplayacaktı, onların fikirlerini alacaktı. Hangi faizle alındı, hangi şartlarla alındı. Bunların hiçbirini kimse bilmiyor. Bu kötü bir durum. Galatasaray ve Fenerbahçe ise pazarlık yaptılar. Ayrıca genel kuruldan yetki alınması gerekiyordu. Yönetim ne derse onun suyunda gideceğim dediler. Demek ki bunda da başarılı oldu. Buna üzülüyorum.

Şeref Nasır: "Ben dolduruşa geldiğim için aday olmadım!"

Ben dolduruşa geldiğim için aday olmadım! Ben Beşiktaş’a hizmet için varım. Kimin dolduruşuna geldim? Ben gidişatın iyi olmadığını, bizi karanlık günlerin beklemesi sebebiyle göreve talip oldum. Sayın Yamantürk’e başarılar diliyorum. Fakat; kimsenin dolduruşuna gelerek aday olmadım. Ben Beşiktaş sevdam sebebiyle aday oldum.

Şeref Nasır: "Beşiktaş'ı zor günler bekliyor"
Şeref Nasır: "Beşiktaş'ı zor günler bekliyor"

Adaletsizliği engelleyecek gücümüzüm olmadığı zamanlar olabilir. Ama itiraz etmediğimiz zamanlar olmamalı. Beşiktaş olarak zorlanacağız. Zor günler bizleri bekliyor. İnşallah ben yanılıyorumdur. Yanılmayı da emin olun çok isterim.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.