Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Trabzonspor transferler için Samet Aybaba'yı bekliyor!

Pazartesi 21 Mayıs 2018 09:25
Son Güncelleme: Pazartesi 21 Mayıs 2018 09:25

Rıza Çalımbay'ın takımdan ayrılması sonrasında teknik direktör arayışlarına başlayan Bordo-Mavili yönetim, listenin ilk sırasına Samet Aybaba’yı yazdı. Başkan Ahmet Ağaoğlu, Ay baba ile yakın zamanda pazarlık masasına oturacak.

Bordo-Mavili yönetim, sezonun sona ermesiyle birlikte harekete geçti. Geçtiğimiz günlerde futbolculara, teknik heyete ve yurt dışındaki kulüplere yaklaşık 100 milyon TL’lik ödeme yapan ve yakın zamandaki borçlarını kapatan Başkan Ahmet Ağaoğlu, Rıza Çalımbay’ın ayrılığı sonrasında teknik direktör arayışına başladı. Konuyla ilgili olarak Başdanışmanı Özkan Sümer ile görüş alışverişinde bulunan Trabzonspor’un patronu, listenin ilk sırasına Sivasspor’dan ayrılan Samet Aybaba’yı yazdı. Yakın zamanda tecrübeli çalıştırıcı ile görüşecek olan Ağaoğlu, transfer planlamasına da bu görüşmenin ardından yön verecek.

İndirim talep edilecek

Gelecek sezon öze dönüş politikasına dönmeye hazırlanan Karadeniz ekibi, takımın başına geçecek teknik adamın raporu doğrultusunda maliyeti uygun isimlerle pazarlık masasına oturacak. Teknik direktörün belirlenmesi sonrasında yeni sezonun kadro planlamasını yapacak olan Bordo-Mavili yönetim, yıldız isimlerle de görüşerek, ücretlerinde indirim talep edecek. (Fanatik)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.