Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Türkiye Ümitler Judo Şampiyonası sona erdi!

Pazar 21 Ocak 2018 16:21
Güncelleme: Pazar 21 Ocak 2018 16:21

Türkiye Judo Federasyonu tarafından Mersin'de gerçekleştirilen Türkiye Ümitler Judo Şampiyonası sona erdi.

Servet Tazegül Spor Salonu'nda geçen cuma günü 70 ilden 494 erkek, 342 kadın olmak üzere 836 sporcunun katılımıyla başlayan Türkiye Ümitler Judo Şampiyonası tamamlandı.

Şampiyona sonuçları şöyle :

Kadınlar:

40 kilo: 1. Müberra Güneş (Kocaeli), 2. Ecre Alayıldız (Düzce), 3. Sevgi Süren (Bursa), 3. Ceren Kanyılmaz (Manisa)

44 kilo: 1. Merve Azak (Kocaeli), 2. Hanife Özcan (İstanbul), 3. İlknur Aşçı (Trabzon), 3. Aslı Turan (Ankara)

48 kilo: 1. Mehveş Şahinoğlu (Trabzon), 2. Buketnur Karabulut (Kocaeli), 3. Şilan Bitgin (Manisa), 3. Aleyna Adak (Konya)

52 kilo: 1. Gül Bayraktar (Antalya), 2. Kübra Şenyayla (Bursa), 3. Ayşenur Budak (Kocaeli), 3. Sevcan Yılmaz (Bartın)

57 kilo: 1. Habibe Afyonlu (Balıkesir), 2. Hasret Bozkurt (Bartın), 3. Sıla Korkmaz (Balıkesir), 3. Dilay Tekin (Edirne)

63 kilo: 1. Mediha Yeksan (Samsun), 2. Şeydanur Aydın (Balıkesir), 3. Gülşah Ayan (Kocaeli), 3. Kübra Konuk (Konya)

70 kilo: 1. Naz Bostancı (Zonguldak), 2. Hatice Vandemir (Aydın), 3. Senanur Şahbaz (Ankara), 3. Serdem Daharlı (Samsun)

+70 kilo: 1. Mine Kalender (Burdur), 2. Hilal Öztürk (Manisa), 3. Beyza Kılınç (İstanbul), 3. Sevda Taşlı (Düzce)

Erkekler:

50 kilo: 1. Ali Demirel (Kocaeli), 2. Berat Bahadır (Ankara), 3. Soner Kumtaş (İstanbul), 3. Fırat Çekim (Iğdır)

55 kilo: 1. Furkan Cinci (Ankara), 2. Ejder Toktay (Van), 3. C. Kadir Dalkılıç (Kocaeli), 3. Mahmut Ekinci (Ş.Urfa)

60 kilo: 1. Salih Yıldız (İstanbul), 2. Enes Uysal (Karaman), 3. Sefa İşigüzel (Yalova), 3. Onur Taşçı (Erzurum)

66 kilo: 1. Umalt Demirel (Kocaeli), 2. Berkan Kumbasar (İstanbul), 3. Niyazi Gökçen (Manisa), 3.Doğuş Kırmızıtaş (Ankara)

73 kilo: 1. Abidin Karabulut (Manisa), 2. Abdullah Tekpınar (Ankara), 3. Barış Doğan (Manisa), 3.M. Hüdayi Özgürbüz (İstanbul)

81 kilo: 1. Burak Çuhadar (Ankara), 2. C. Ata Demirtaş (Ankara), 3. B. Emir Sabuncu (Mersin), 3. Hasan Şimşek (Konya)

90 kilo: 1. Abdullah Solakoğlu (İstanbul), 2. F. Enes Acet (Balıkesir), 3. Eyüp Demir (Ankara), 3. C. Ayberk Tiyek (K. Maraş)

+90 kilo: 1. Çağrı Doğan (Zonguldak), 2. Metin Var (Sakarya), 3. Batuhan Küçükkaya (Samsun), 3. Alptekin Acur (Ankara)

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.