Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Uslu'dan flaş hoca açıklaması: "Yeni sezonda..."

Pazartesi 1 Mayıs 2017 21:17
Güncelleme: Pazartesi 1 Mayıs 2017 21:17

AJANSSPOR- Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, A Spor'a gündemle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a söz verdikleri gibi yabancı para biriminden vazgeçip yeni sözleşmelerde tamamen Türk Lirası'na döndüklerini belirten Uslu,  "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a Fenerbahçe'mize verdiği desteklerden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Fenerbahçe borçlarını ödeyebilecek durumdadır" dedi.

Yeni teknik direktör konusunda da detaylar veren Uslu, "Başkanımız Aziz Yıldırım'ın söylediği gibi Advocaat ile yollar ayrılmıştır. Şu anda iki yerli teknik direktör ile görüşüyoruz. Ayrıca gündemimizde bir yabancı teknik adam da var. Büyük ihtimalle önümüzdeki sezon yolumuza yerli bir hocayla devam ederiz. Ayrıca kadroda köklü değişiklikler yapacağız" ifadelerini kullandı.

Uslu son olarak van Persie ve Lens'in transferleriyle ilgili detaylar verdi: "Van Persie ve ailesi Türkiye'de olmaktan İstanbul'da yaşamaktan dolayı mutlu. Bize takımda kalmak istediğini söyledi. Önümüzdeki günlerde kendisi ile konuşacağız. Lens konusunda ise yeni gelecek teknik adamın görüşü bizler için önemli olacak. Yeni hoca kendisini kadroda tutmamızı isterse biz de bu konuda gerekli adımları atarız.

 

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.