Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Varsa yoksa Seri! Transferde son perde...

Galatasaray orta saha oyuncusu transfer edecek mi? Jean Michael Seri, Galatasaray'a transfer olacak mı? Coulibaly transferi neden gerçekleşmedi?

Pazartesi 31 Ağustos 2020 11:25
Son Güncelleme: Pazartesi 31 Ağustos 2020 11:33

Burhan Can TERZİ - AJANSSPOR

Galatasaray’da tüm camia orta saha transferi bekliyor ama yönetim bu konuyu henüz çözebilmiş değil. Gündeme birçok isim gelse de Cimbom adı geçen futbolculardan sadece birkaçıyla net şekilde temasa geçti. Ancak; transfer girişimlerinde iş sıcak parada tıkandı.

Coulibaly ve Lemina transferi gerçekleştirilemedi

İmza aşamasına gelinen İsmaila Coulibaly hamlesi de sonuçlandırılamadı. Lemina’yı da yeniden kiralamayı başaramayan sarı-kırmızılılarda şu an için en büyük hedef Jean Micheal Seri.

Seri için Fulham'ın kapısı çalınacak

Fulham Kulübü, Lemina’yı kiralarken Seri ise İstanbul’da yaşamını sürdürmek istiyor. Soğuk havanın futbolunu etkilemesi sebebiyle İngiltere’de oynamaya sıcak bakmayan tecrübeli orta saha Galatasaray’a yeşil ışık yakıyor. Sarı-kırmızılılar Seri’yi kiralamak için Fulham’ın kapısını tekrar çalacak.

Taylan deneniyor
Taylan deneniyor

Bu arada mevcut kadroda defansif orta saha olarak görev yapacak kısıtlı oyuncu bulunurken, teknik direktör Fatih Terim, 6 numara pozisyonunda Taylan Antayalı’yı deniyor. Çift yönlü bir oyuncu olan Taylan’dan defansif yönünü biraz daha geliştirmesi bekleniyor.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.