Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

VİDEO | Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölüm izle

KANAL D üzerinden yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Vatandaşlar ise ÇGHB 2'nin yeni bölümüzü izlemek için araştırmalar yapmaya başladılar. Çok Güzel Hareketler Bunlar 6 Aralık yeni bölüm izle gibi araştırmalar yapıyorlar. 64. bölüm izlemek için detaylar haberimizde yer alıyor... KANAL D Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 canlı izle ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yeni bölüm izle...

Pazar 6 Aralık 2020 18:49
Güncelleme: Pazar 6 Aralık 2020 18:56

VİDEO BÖLÜM İZLE | Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak'ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan'ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle Kanal D'de ekranlara geliyor. Haberin devamında yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle Pazar günü ekrana geliyor. Haberin devamında videoları izleyebilirsiniz.

KANAL D Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 canlı izle ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yeni bölüm izle... 

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Ahmet Hilmi Deler, Atakan Çelik, Ayşegül Yılmaz, Batuhan Soyaslan, Begüm Çağla Taşkın,Cemile Canyut, Cihan Talay, Ecem Bayır, Eda Nur Hancı, Engin Demircioğlu, Evliya Aykan, Ezgi Özyürekoğlu, Fatih Öz 

63. BÖLÜMÜ NASIL İZLERİM?

64. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çok Güzel Hareketler 2, Eser Yenenler’in kaptanlığında yeni bölümü ile ekrana geliyor.

'Çok Güzel Hareketler 2’nin kaptanlığını, 6 Aralık Pazar akşamından itibaren bir süreliğine Eser Yenenler devralıyor. Yılmaz Erdoğan’ın yeni film projesi nedeniyle bir süre bulunamayacağı dönemde, BKM Mutfak’ın eski takım kaptanlarından Eser Yenenler izleyici ile buluşacak.

Komedi programının yeni bölümü saat 20.00'da Kanal D'de olacak. Programın skeçleri interneye düşer düşmez haberimiz güncellecektir.

İŞTE 64. BÖLÜM

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.