Haberler
Puan
Skor
TV
TAKVİM

Yılmaz Erdoğan Çok Güzel Hareketler'den ayrıldı mı, neden yok? Eser Yenenler...

Kanal D üzerinden yeni kadrosu ile yayınlanmaya başlayan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 tiyatro programı oldukça sevilmeye başlandı. Yılmaz Erdoğan'ın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yeni bölümleri ile ekranlara gelirken eski kadrodan Eser Yenenler'in sunması üzerine izleyiciler Yılmaz Erdoğan ayrıldı mı ve ne zaman dönecek gibi araştırmalar yaparken koronavirüse mi yakalandı ve hangi filmin çekimlerini yapıyor gibi araştırma yapıyorlar. 13 Aralık 2020 Pazar

Pazar 13 Aralık 2020 19:16
Güncelleme: Pazar 13 Aralık 2020 19:20

Çok Güzel Hareketler 2’nin yapımcısı ve ekibin hocası Yılmaz Erdoğan uzun bir süre ekibinin başında yer alamayacak. Yılmaz Erdoğan'ın yerine ise eski öğrencisi Eser Yenenler olacak. Peki Yılmaz Erdoğan neden yok? İşte tüm detaylar...

Çok Güzel Hareketler 2’de Yılmaz Erdoğan’ın koltuğuna Eser Yenenler oturacak.

 

PEKİ YILMAZ ERDOĞAN NEDEN YOK?

Yılmaz Erdoğan'ın neden yayınına çıkmadığını öğrenmek için habere devam ediniz. Ayrıca hangi film çekiminde olduğunu da ekledik. 

 

Bu kamp yoğun tempoda Yılmaz Erdoğan bir de film çekemeyeceği için Çok Güzel Hareketler 2’deki görevini bir müddet Eser Yenenler’e devretti.

Yılmaz Erdoğan yeni filminin çekimleri için İstanbul dışına çıkacak. Çok Güzel Hareketler 2’nin çekimleri bilindiği üzere Yılmaz Erdoğan’ın Köyceğiz’deki çiftliğinde çalışılıyor sonrasında İstanbul’da gerçekleştiriliyor. 

Yılmaz Erdoğan'ın 4 hafta boyunca olmayacağı ve yerin Eser Yenenler'in devam edeceği iddia ediliyor. Yılmaz Erdoğan eski öğrencisine güvendiğini ve kendisin aratmayacağını da söyledi.

Eser Yenenler kimdir?

Eser Yenenler 14 Şubat 1984, Bursa doğumlu, Türk oyuncusu,yazar ve sunucusu. Eser Yenenler, 14 Şubat 1984 tarihinde Bursa'da doğmuştur. 11 yaşında tiyatroya başladı. İlk ve orta okulu Bursa'da okudu, Liseyi ise Bursa Gazi Anadolu Lisesi'nde okumuştur.Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. İki ablası vardır. 6 yaşındayken babası vefat etmiştir. Uzun yıllardır arkadaşlık ilişkileri bulunan Eser Yenenler, Oğuzhan Koş, İbrahim Büyükak aynı tiyatro sahnesinde boy göstermişlerdir. Zamanla büyük işlerde kendilerini göstermeye başaran üçlü en son Acun Ilıcanının Tv8 ekranlarında yayınlanan 3 Adam programını sunmaya başlamışlardır.

Yılmaz Erdoğan kimdir?

Yılmaz Erdoğan (4 Kasım 1967, Hakkâri), Kürt kökenli Türk oyuncu; yazar, şair, seslendirme sanatçısı, komedyen ve yönetmen. Sadri Alışık Ödülleri en iyi erkek oyuncu, Altın Kelebek Ödülleri en iyi komedi dizisi, AACTA en iyi yardımcı erkek oyuncu, Afife Tiyatro Ödülleri Cevat Fehmi Başkut Özel Ödülü sahibidir.

 

İlk kez 1988 yılında Olacak O Kadar adlı televizyon komedi programının senaryo yazar kadrosunda yer aldı. 1993 yılında kendi yazdığı ve Demet Akbağ ile başrolünü paylaştığı Bir Demet Tiyatro isimli televizyon dizisi ile geniş kitleler tarafından tanındı. Erdoğan 1993-1998 yılları arasında Sanem Oktar ile evli kalmış, 1996 yılında Berfin Erdoğan isimli bir kız evladı dünya gelmiştir. 2006-2018 yılları arasında evli bulunduğu Türk sinema ve dizi oyuncusu Belçim Erdoğan ile evli olan sanatçının bu evlilikten 2010 yılında doğan Rodin Erdoğan isimli bir erkek çocuğu vardır.

 

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.