Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Yine taşın altına elini soktu! Cimbom'a sadık sponsor...

Galatasaray'da basketbol isim sponsoru olan Doğa Sigorta’nın yönetim kurulu başkanı Nihat Kırmızı, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile yeniden görüştü. Doğa Sigorta, Galatasaray'a sponsor olarak ne kadar ödeyecek?

Cuma 7 Ağustos 2020 18:01
Son Güncelleme: Cuma 7 Ağustos 2020 18:08

Koronavirüs süreci sebebiyle tüm kulüpler mali sıkıntıya girerken, sıcak para Galatasaray için can suyu niteliği taşıyor.

Bu süreçte basketbol isim sponsoru olan Doğa Sigorta’nın yönetim kurulu başkanı Nihat Kırmızı devreye girerek Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile yeniden temasa geçip görüştü.

Kırmızı, Cengiz’e “Galatasaray sahipsiz değil. Siz de yalnız değilsiniz ben bir Galatasaraylı olarak bu zor günde yanınızdayım” dedi.

Önce Galatasaray

Nihat Kırmızı, Doğa Sigorta ve Ayvansaray Üniversitesi olarak geçen yılki anlaşmayı devam ettireceğini hatta futbol için 2 yıllık yeni bir anlaşma yaparak cayma hakkı olmadan 24 milyonluk bir anlaşmayla forma sponsoru olacaklarını belirtti. Sixt rent a car firmasının daha iyi bir teklif vermesi üzerine Galatasaray menfaatleri gereği iki taraf da yeni sponsorla anlaşmanın daha doğru olacağına karar verdi. Galatasaray yönetimi bu süreçte verdiği destekten dolayı Nihat Kırmızı’ya teşekkür etti.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.