Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Yücel İldiz'den transfer ve Galatasaray açıklaması!

Cuma 9 Ağustos 2019 14:27
Son Güncelleme: Cuma 9 Ağustos 2019 11:30

Süper Lig’in yeni ekiplerinden Yukatel Denizlispor’un teknik direktörü Yücel İldiz, yeni sezon öncesinde dikkat çeken mesajlar verdi. Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in canlı yayın konuğu olan İldiz, transfer planları ve hedeflerini anlattı. İşte Yücel İldiz’in o açıklamaları:

Yücel İldiz: "Çağdaş bir futbol oynamaya çalışıyoruz"

Yıllardan beri bir prensibimiz var. Hangi ligde çalışırsak çalışalım çağdaş bir futbol oynamaya çalışıyoruz. Denizlispor’da da bu böyle oldu. Geçen sezon zoru başardık. Kimsenin beklemediği anda yarışın içine girdik ve son haftalarda futbol kamuoyu bizim maçlarımıza daha çok ilgi gösterdi.

Denizlispor'un transfer planı...
Denizlispor'un transfer planı...

Tabi ki ligde iyi bir yer edinmek için bu dönemi iyi geçirmek istiyorduk. Stadımız inşaat halinde, biz yeni bir kadro kuruyoruz. İşimiz kolay değil. Halen eksiklerimiz var. Doğru transferler yapıyoruz. Tabi ki transfer kolay değil. Halen 3 oyuncuya daha ihtiyacımız var. Transfer komitemiz bunun üzerinde duruyor.

Denizlispor'un Süper Lig'deki hedefi...
Denizlispor'un Süper Lig'deki hedefi...

Bizim hazır hale gelmemiz birkaç haftayı alacak gibi duruyor. Süper Lig’de çağdaş bir futbol oynayan, her rakibiyle kıran kırana mücadele edebilecek bir yapıda olduğumuzu göstereceğiz. Her maça bu parolayla hazırlanacağız.

Galatasaray maçıyla lige başlamaları dezavantaj mı?

Galatasaray maçını, maç haftasında konuşacağız. Kendi eksiklerimizi gidermeye çalışacağız. Son oynayacağımız hazırlık maçı sonrasında Galatasaray maçına odaklanacağız. Eksiklerimizi gidereceğiz, daha sonra Galatasaray’a hazırlanacağız. Amacımız başarılı olmak.

Yücel İldiz: "Amacımız Süper Lig'de başarılı olabilmek"
Yücel İldiz: "Amacımız Süper Lig'de başarılı olabilmek"

Biz transfer konusunda hep açık davrandık. Komitemiz transfer çalışmalarını sürdürüyor. Prensiplerimiz çerçevesinde oluşturduğumuz Denizlispor’u kamuoyuna sunacağız. Amacımız elbette ki Süper Lig’de başarılı olmak ve ligi iyi bir noktada bitirebilmek.

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.