Haberler
Fikstür/Tablo
Maç Merkezi
TAKVİM

Zafer Öğer: "Beşiktaş'ın kalesine gözüm kapalı koyarım!"

Pazartesi 2 Mart 2020 18:55
Son Güncelleme: Pazartesi 2 Mart 2020 15:58

Beşiktaş'ın transfer gündemindeki isim İbrahim Sehic nasıl bilr kaleci? Sehic'in özellikleri neler?


Radyospor'da Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Beşiktaş'ın eski kalecisi ve antrenör Zafer Öğer'in açıklamaları şu şekilde:

Beşiktaş'a yakışacak bir isim!

Denizlispor'da futbol oynadım ve hocalık yaptım. Ben Denizlispor'a başarılar diliyorum. Her an her şey olabilir. Güzel teklifler gelebilir. Sehic çok güzel bir insan. Karakter olarak çok iyi. Altyapısı Almanya. Çok disiplinli bir isim. Ayakları da çok iyi. Beşiktaş'a yakışacak bir isim. Büyük kulüplerin transferleri enteresan oluyor her an her şey olabilir.

Karius'tan fayda gelmez!
Karius'tan fayda gelmez!

Erzurumspor şampiyon olursa onu tutmak ister ancak ben Sehic'in Beşiktaş'a gitmesini isterim. Karius farklı bir kaleci ancak bu saatten sonra Beşiktaş'a faydası olmaz. Sehic bir milli takım kalecisi. Sehic eğer gelirse Beşiktaş uzun süre kaleci aramaz.

Sehic'i kaleye gözüm kapalı koyarım!
Sehic'i kaleye gözüm kapalı koyarım!

Ben Beşiktaş'ın pişman olacağını düşünmüyorum. Karius'tan kesinlikle daha faydalı olur. Ben Sehic'i gözüm kapalı Beşiktaş'ın kalesine koyarım. Onun en önemli özelliği ayaklarının iyi olması. Muslera'yı tebrik ediyorum. Bu davranışı çok önemli. Bu arada ülkemizin de başı sağ olsun.  

İlk yorumu yazan siz olun!
Favori Eklemek İçin Giriş Yapmalısınız.